Ülkü Ocakları Başkanlığından emniyet personeline sıcak çay ikramı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
24 Mart 2021 - Çarşamba 14:42 Bu haber 1782 kez okundu
 
Ülkü Ocakları Başkanlığından emniyet personeline sıcak çay ikramı:
-Beypazarı Ülkü Ocakları Başkanlığı dün akşam gece devriyesinde ve nöbette bulunan Emniyet güçlerine sıcak sıcak çay ikramında bulundu.
- Haberi
Ülkü Ocakları Başkanlığından  emniyet personeline sıcak çay ikramı:

BEYPAZARI  (YT)  Beypazarı Ülkü Ocakları Başkanlığı dün akşam gece devriyesinde ve nöbette bulunan Emniyet güçlerine sıcak sıcak çay ikramında bulundu.

Beypazarı Ülkü Ocakları başkanlığından yapılan açıklama ile ilgili olarak, Ülkü ocakları Başkanı fatih Atasever’inde katıldığı bir etkinlikle Emniyet müdürlüğünün gece devriyesinde ve nöbette bulunan polisleri ile gece bekçilerine sıcak çay ikramında bulunduklarını bildirdi.

Beypazarı Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Atasever,  yaptığı açıklamasında, ülkü ocakları başkanlığı olarak, görevi başında bulunan Emniyet mensuplarına termoslarla taşıdıkları çaylardan ikram ettiklerini söyledi.

Görev noktalarında güvenlik güçlerini ziyaret ettiklerine değinen Ülkü ocakları başkanı Atasever, “güvenlik güçlerimiz baş tacımızdır.  Bu nedenle şu soğuk kış günlerinde nöbette, devriyede bulunan ekipleri çalışma noktalarında ziyaret ettik ve onlara termosla getirdiğimiz sıcak sıcak çay ikramında bulunduk. İçlerinin ısınmasına vesile olduk. Güvenlik güçlerinin her birine iyi nöbetler, iyi çalışmalar dileğinde bulunarak ayrıldık ”dedi.

Ülkü Ocakları başkanı Fatih Atasever, bu uygulamayı zaman zaman sürdüreceklerini kaydetti.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Ülkü, Ocakları, Başkanlığından, , emniyet, personeline, sıcak, çay, ikramı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı