Tüm Okulların Ders Kitapları geldi ve dağıtımına başlandı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
29 Ağustos 2022 - Pazartesi 15:14
 
Tüm Okulların Ders Kitapları geldi ve dağıtımına başlandı:
-Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak okullara dağıtılan ders Kitapları gelerek okullara dağıtımına başlandı.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
Tüm Okulların Ders Kitapları geldi ve dağıtımına başlandı:

BEYPAZARI  (YT)- Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak okullara dağıtılan ders Kitapları gelerek okullara dağıtımına başlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz, Milli Eğitim bakanlığı tarafından okullara gönderilen kitap dağıtımlarının tasnif ve düzenlemesini ve dağıtımını yerinde gördü.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, Kitap dağıtımlarında, Beypazarı başta olmak üzere Ayaş ve Güdül ilçelerinin kitapları da Beypazarı’nda depo olarak belirledikleri okuldan gönderildiğini söyledi.

2022-2023 Eğitim öğretim döneminde tüm okullarda ders kitabı olarak okutulacak kitapların dağıtımlarının 3 ilçeye yapıldığını belirten İlçe Milli Eğitim müdürü Cengiz Yılmaz, “bu gün depo okula gelerek buradaki çalışmaları yerinde gördük, Kitapları ilçe bazında ayırarak dağıtımını yapan görevlilerimizden bilgi aldık. Çok şükür bir aksaklık yok dağıtımlarımız sürüyor” dedi.

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Beypazarı başta olmak üzere, Ayaş ve Güdül İlçelerinde kitap dağıtımının sürdüğüne değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz, şunları kaydetti:

“Bu anlamda Milli Eğitim bakanlığımız çok önemli bir işlevi yerine getirerek her yıl okullara ücretsiz olarak kitap dağıtımlarında bulunuyor. 12 Eylül 2022 Günü okullarda ders zili çaldığında tüm kitaplar öğrencilerimizin sıralarının üzerinde olacak. Şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” ifadesinde bulundu.

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Tüm, Okulların, Ders, Kitapları, geldi, ve, dağıtımına, başlandı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı