Traktör römorklarına reflektör takılması yönünde İlçe Jandarma Komutanlığı Bilgilendirme toplantısı yaptı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
17 Ağustos 2022 - Çarşamba 16:06
 
Traktör römorklarına reflektör takılması yönünde İlçe Jandarma Komutanlığı Bilgilendirme toplantısı yaptı.
Traktör römorklarına reflektör takılması yönünde İlçe Jandarma Komutanlığı Bilgilendirme toplantısı yaptı
ASAYİŞ Haberi
Traktör römorklarına reflektör takılması yönünde İlçe Jandarma Komutanlığı Bilgilendirme toplantısı yaptı.

BEYPAZARI (YT) - Beypazarı ilçesinde muhtarlar, Traktör römorklarına reflektör takılması yönünde bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı Beypazarı Ziraat Odası İşbirliği ile Traktör römorklarına 30x30 ebadında reflektör takılması yönünde muhtarlarla Ziraat Odası başkanlığında toplantı düzenlendi.

Düzenlenen toplantıya İlçe jandarma Komutanlığı, Trafik tim komutanlığı, Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal ile bazı mahalle muhtarları katıldı.

İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanlığı ekibi, muhtarlara yönelik bilgilendirmede bulunurken, köylerde traktörü olanların mutlaka uyarılarak römorkların arkasına 30x30 ebadında Reflektör takılmasının önemini işaret etti.

Karayollarında seyir halindeyken, römorkların arkasında bulunan 30x30 ebadında reflektörün çok önemli olduğu anlatılırken, arkasında reflektör bulunmayan traktörlerin kazaya davetiye çıkardığı ileri sürüldü.

Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, bu uygulamayı Ziraat Odası başkanlığı olarak desteklediklerini ve traktör römorklarına reflektör alınarak takılmasına öncü olacaklarını ve bu uygulamayı daha öncesi de yaptıklarını söyledi.

Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, köylünün traktör römorklarının arakasına takılan reflektörlerin trafikte görünürlüğü arttırdığını ve bunun önemli olduğunu söylerken, Jandarma ekiplerine de bu bilgilendirme için teşekkürlerini sundu. (Yaşar Tonbak)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Traktör, römorklarına, reflektör, takılması, yönünde, İlçe, Jandarma, Komutanlığı, Bilgilendirme, toplantısı, yaptı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı