TBMM ESKİ Meclis başkanı Köksal Toptan, Beypazarı’nda iftara katıldı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
31 Mart 2023 - Cuma 02:19
 
TBMM ESKİ Meclis başkanı Köksal Toptan, Beypazarı’nda iftara katıldı.
-Eski Milli Eğitim bakanlarından ve TBMM eski başkanı, Zonguldak ve Bartın Milletvekilliği görevlerinde bulunan Duayen siyaset adamı Köksal Toptan, Beypazarı İlçesinde iftara katıldı.
KÜLTÜR SANAT Haberi
TBMM  ESKİ Meclis başkanı Köksal Toptan, Beypazarı’nda iftara katıldı.

BEYPAZARI (YT)- Eski Milli Eğitim bakanlarından ve TBMM eski başkanı, Zonguldak ve Bartın Milletvekilliği görevlerinde bulunan Duayen siyaset adamı Köksal Toptan, Beypazarı İlçesinde iftara katıldı.

Eski TBMM başkanlarından siyaset adamı Köksal Toptan, beraberinde Yargıtay Üyesi Kürşat Hamurcu, Ayaş cezaevi müdürü Ayhan Çarpıcı ile birlikte geldikleri Beypazarı İlçesinde İnözü vadisinde bir tesiste iftar yemeğinde, İlçe Kaymakamı Oktay Erdoğan ile bir araya geldiler.

Eski TBMM Başkanı Toptan, birçok konunun ele alındığı iftar yemeğinde bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ve herkesin Ramazanını tebrik ettiğini ifade etti.

Beypazarı ziyaretinde bulunduğu sırada, Eski TBMM başkanına Kaymakam Oktay Erdoğan refakat ederek, Demirciler sokaktan esnaflar selamlanarak geçilirken, tarihi Taşmektep’e bir süre dinlenmesinin akabinde, yine Demirciler caddesi inilerek, iftar yemeğinin olduğu İnözü vadisine geçildi.

İnözü vadisinde onuruna verilen iftar yemeği sonrasında TBMM eski başkanı Köksal Toptan ve beraberindekiler ilçeden ayrıldı.

Eski Milli Eğitim bakanı, TBMM Meclis başkanı Köksal Toptan, Beypazarı’nda iftara katıldı.

-

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: TBMM, , ESKİ, Meclis, başkanı, Köksal, Toptan,, Beypazarı’nda, iftara, katıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı