Tam kapanma günlerinde sokağa çıkanlar denetleniyor:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Mayıs 2021 - Pazar 11:37
 
Tam kapanma günlerinde sokağa çıkanlar denetleniyor:
-Beypazarı Emniyet müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgesi alanlarındaki denetimlerini artırdı.
GÜNCEL Haberi
Tam kapanma günlerinde sokağa çıkanlar denetleniyor:

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Emniyet müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgesi alanlarındaki denetimlerini artırdı.

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler vatandaşların sokağa neden niçin çıktıkları konusu ile belgeleri olup olmadığını kontrol ederek, ilçenin değişik alanları ile Hanlarönü meydanındaki denetimlerini artırdı.

Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 17 Günlük tam kapanma sürecinden itibaren, yol ağlarında trafik denetimi, evrak denetimi, izin belgesi denetiminde bulunurken, yayalar ve araçlar üzerindeki denetimlerini sürdürüyor.

İzinli iş yerlerine de tek tek girerek denetim yapan ve esnafları uyaran ekipler, buralarda sosyal mesafe ve maske takılmasının ve kuralların önemli olduğunu hatırlattı.

Emniyet Müdürü Hasan Ünlü, ekiplerin belirli saatlerde denetimlerini sürdüreceklerini, izin belgesi, evrakı bulunmayanlara, yasal işlemin uygulanacağını kaydetti.

Denetimler, özellikle Bankalar caddesi üzeri, hanlarönü meydanı girişi, Alparslan Türkeş Bulvarı, Milli Egemenlik caddesi girişi ve Ayvaşık mahallesi D140 Kontra kesim nolu karayolu üzerinde yapılıyor.

Şehit Mahmut Bilgin Bölge Trafik denetleme İstasyonu da denetimlerini artırdı:

Ankara Trafik denetleme şube müdürlüğüne bağlı bulunan Beypazarı Şehit Mahmut Bilgin, Trafik denetleme istasyon amirliği, Beypazarı-Ankara- Beypazarı- Nallıhan arasında ulaşımı sağlayan D140 Kontra kesim nolu Karayolu üzerinde ve İstasyon Amirliği önü Ankara yolunda Araçlar üzerindeki denetimlerini sürdürüyor.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Tam, kapanma, günlerinde, sokağa, çıkanlar, denetleniyor:,
Yorumlar
Haber Yazılımı