Saadet partisi Beypazarı 2. Olağan Kongresini yaptı: İlçe başkanı Yeniden Kutlu Çınar:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
07 Ağustos 2022 - Pazar 13:25
 
Saadet partisi Beypazarı 2. Olağan Kongresini yaptı: İlçe başkanı Yeniden Kutlu Çınar:
-Saadet Partisi Beypazarı İlçesi 2. Oğan Kongresi yapıldı.
SİYASET Haberi
Saadet partisi Beypazarı 2. Olağan Kongresini yaptı: İlçe başkanı Yeniden Kutlu Çınar:

 

BEYPAZARI (YT)- Saadet Partisi Beypazarı İlçesi 2. Oğan Kongresi yapıldı.

Tarihi Suluhan kervansarayında düzenlenen 2. Olan kongreye GİK Üyesi İbrahim Veli Fethi Öztürk, Van il Başkanı İlhan Özay, Ankara İl başkan yardımcıları İbrahim Önal ve Nevzat Açıkgöz ile Ayaş, Güdül ve Nallıhan İlçe Başkanları,Millet İttifakı İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Kongrede Divanın yerini almasının akabinde, mevcut İlçe Başkanı Kutlu Çınar, ilçe başkanlığı görevinde bulunduğu sürelerde partinin her alanda güçlenmesi ve giderek daha çok üyeye sahip olması yönünde çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

GİK üyesi İbrahim Veli Fethi Öztürk’te, patilerinin her geçen gün daha da güçlendiğini, bunu da yaptıkları kongrelerde gördüklerini aktardı.

Yapılan kongrede tek liste halinde gidilen seçimler sonrasında Kutlu Çınar, yeniden Saadet partisi İlçe başkanlığına seçildi.

Saadet Partisi İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Kutlu Çınar, yaptığı teşekkür konuşmasında, “bundan böyle partilerinin bayrağını her alanda, her köyde dalgalandıracaklarını ve gidilmedik köy, girmedikleri ev bırakmayacaklarını ve partilerinin programlarını anlatacaklarını söyledi.

Foto Galeri (2) - Saadet Partisi Beypazarı İlçesi 2. Oğan Kongresi yapıldı. İlçe başkanlığına Yeniden Kutlu Çanar, seçildi - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

 

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Saadet, partisi, Beypazarı, 2., Olağan, Kongresini, yaptı:, İlçe, başkanı, Yeniden, Kutlu, Çınar:,
Yorumlar
Haber Yazılımı