Piyade Sıhhiye Er, askerden izne geldiği gecesinin sabahında, trafik kazasında hayatını kaybetti:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
12 Şubat 2024 - Pazartesi 12:52
 
Piyade Sıhhiye Er, askerden izne geldiği gecesinin sabahında, trafik kazasında hayatını kaybetti:
-Ankara'nın Beypazarı İlçesinde önceki gün gecesinde memleketine izne gelen Piyade er, Mustafa Karataş, o günün sabahında geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanmıştı.
YAŞAM Haberi
Piyade Sıhhiye Er, askerden izne geldiği gecesinin sabahında, trafik kazasında hayatını kaybetti:

BEYPAZARI  (YT)-Ankara'nın Beypazarı İlçesinde önceki gün gecesinde memleketine izne gelen Piyade er, Mustafa Karataş, o günün sabahında geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanmıştı.

Ağır yaralanan Piyade Er, Mustafa Karataş’ın Edirne’de vatani görevini yapmakta olduğu öğrenilirken, kaza yerinden Beypazarı devlet Hastanesine kaldırılan ve yapılan ilk müdahalenin ardından helikopter ambulans ile Ankara şehir hastanesine gönderilen asker Mustafa Karataş, dün gece sabaha karşı hayatını kaybetti.

Kasım 2023/4 celbinde vatanı görevini yapmak üzere Askere alınan Karataş’ın cenazesi, gece getirilerek, Hastane morguna konuldu.

Hastane morgundan bu gün öğle üzeri askeri cenaze taşıma atacıyla alınan elim bir trafik kazası sonrasından hayatını kaybeden Piyade er, Mustafa Karataş’ın cenazesi Musalla’ya getirildi.

Öğle namazının ardından sevenlerinin, arkadaşlarının ve protokolün katılımıyla Cenaze namazının kılınmasıyla, helalliği alınan Asker Karataş, cenaze aracına kadar yine Asker, tarafından taşındı.

Asker, Mustafa Karataş, şehir mezarlığında çok sayıda cemaatin ve arkadaşları ile yakınlarının katılıyla gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bayrak, Kaymakam Vedat Yılmaz Tarafından baba Mehmet Karataş’a verildi. Acılarını paylaştıklarını bildirdi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Piyade, Sıhhiye, Er,, askerden, izne, geldiği, gecesinin, sabahında,, trafik, kazasında, hayatını, kaybetti:,
Yorumlar
Haber Yazılımı