Öğrenci Servisi denetimi ve öğrencilerin servislere binmeleri kontrol altında.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Eylül 2023 - Cuma 13:42
 
Öğrenci Servisi denetimi ve öğrencilerin servislere binmeleri kontrol altında.
-Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği Beypazarı İlçesinde okulların açıldığı günden itibaren Servis denetimleri ile öğrencilerin servislere bindirilmelerinin kontrol altına olduğunu bildirdi.
ASAYİŞ Haberi
Öğrenci Servisi denetimi ve öğrencilerin servislere binmeleri kontrol altında.

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği Beypazarı İlçesinde okulların açıldığı günden itibaren Servis denetimleri ile öğrencilerin servislere bindirilmelerinin kontrol altına olduğunu bildirdi.

Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği ekipleri Motorlu Yunus Ekipleriyle birlikte okul önlerinde, okul yollarında denetimlerin sürdüğünü ve bu kapsamda da 5 gün aradan sonra tatile giren öğrencilerin okul çıkışı Kemal Milaslı İlkokulu önünde, hem servisler denetlendi hem de öğrencilerin servislere alınmaları kontrol altında yapıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, Okulların açıldığı günden itibaren ekiplerin servis denetimlerini sürdürdüğünü söyledi.

Okulların açılmasının akabinde, gerek Trafik ekiplerinin, gerek Yunus Motorize ekiplerinin okul yollarında ve çevrelerinde sürekli devriye gezilerinde bulunduklarını belirten Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, “Denetimler sürecek. Okul yollarından okul çevrelerinde, ekipler sürekli link halinde olacaklar. Servisleri denetimleri sürecek. Sürücüler, sürekli ikaz ediliyor, trafik kurallarına uyması ve öğrencileri belirlenen noktalarda indirmeleri için “dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrenci, Servisi, denetimi, ve, öğrencilerin, servislere, binmeleri, kontrol, altında.,
Yorumlar
Haber Yazılımı