Kore'li Turistlerin gözdesi Beypazarı
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
27 Kasım 2022 - Pazar 12:53
 
Kore'li Turistlerin gözdesi Beypazarı
-Beypazarı ilçesinde Koreli ve yerli turist yoğunluğu yaşanıyor.
TURİZM Haberi
Kore'li Turistlerin gözdesi Beypazarı

BEYPAZARI  (BHA)-Beypazarı ilçesinde Koreli ve yerli turist yoğunluğu yaşanıyor.

Kore’li turistler Beypazarı ziyaretinden oldukça memnun kaldıklarını ve Beypazarı’na rahat ulaşım sağlayarak, tarihi mekânları gezme fırsatı bulduklarını söyledi.

Havuç suyu içiyoruz:

Beypazarı’nı ziyaret eden Koreli turistler, rehber eşliğinde bazı alanlara ziyaretler gerçekleştirirken, serbest dolaşımda çarşının her noktasını gezerek görme fırsatı bulurken, gazi anların da Fotoğraf karelerine yansıtıyorlar.

Beypazarı, hafta sonları oldukça ziyaretçi alırken, turistler havaların soğumaya başladığı bu günlerde sıcak ortam arayarak, yemeklerini yemeye çalışıyorlar.

İbrahim Ayaz, adlı vatandaş eşi ve çocuklarıyla birlikte gezi için Beypazarı’na geldiklerini, bazı müzeler ile Sultan Alaeddin Cami’yi(1221-1225),İncili Camiyi gezip gördüklerini söylerken, Beypazarı gazisinden ziyadesiyle memnun kaldıklarını kaydetti.

Belediye Kültür Müdürü Zafer Poyraz, Belediyeden rehberlik hizmeti almak isteyen yerli ve yabancı turistlere rehberlik hizmeti vererek, ilçenin görülmesi gereken alanlara ziyaret yaptırdıklarını ve o mekanların da tanıtımında bulunduklarını söyledi.

-Beypazarı ilçesinde Koreli ve yerli turist yoğunluğu yaşanıyor. - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Kore'li, Turistlerin, gözdesi, Beypazarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı