Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, bir engelliye daha tekerlekli sandalye hediye etti.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 17:13 Bu haber 1476 kez okundu
 
Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, bir engelliye daha tekerlekli sandalye hediye etti.
-Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları komisyonu başkanlığı Engelliler üzerindeki titiz çalışmalarını sürdürüyor.
- Haberi
Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, bir engelliye daha tekerlekli sandalye hediye etti.

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları komisyonu başkanlığı Engelliler üzerindeki titiz çalışmalarını sürdürüyor.

Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Hamide Özalp, Komisyon olarak titiz bir çalışma yürüterek, engellileri tespit edip, o anlamda yardımda bulunduklarını söyledi.

Engellilerin yürüyen ayağı, gözü olmaya çalıştıklarını belirten Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu başkanı Özalp, “bize bu anlamda desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize çok teşekkür ediyoruz. Onların yaptığı desteklerin doğru adrese gitmesi için, gerçekten titiz bir çalışma yürütüyoruz. Çünkü bu araçlar ucuz bir araç değil.”dedi.

Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Hamide Özalp, şimdiye kadar 50’nün üzerinde engelliye tekerlekli Akülü sandalye ve tekerlekli sandalye ulaştırarak, o insanların rahatlıkla sokağa çıkmalarına vesile olduklarını kaydetti.

Bu gün bir engelliyi daha sevindi:

Engelli Hasan Ulusoy, çocuk yaşlarında geçirdiği bir hastalık yüzünden engelli kaldığını ve bu gün 50 yaşına geldiğini söyledi.

Tekerlekli Akülü Sandalye teslimine ismin açıklanmasını istemeyen hayırseverlerde katılırken Engelli hasan Ulusoy, “bana tekerlekli sandalye temininde bulunan Kent Konseyi Engellikler Komisyonu başkanı sayın hamide Özalp, hanım efendiye çok çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca, hayırseverlere de teşekkür ediyorum. Allah hepsinde razı olsun. Bundan böyle rahatlıkla dışarı çıkıp dolaşabileceğim.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kent, Konseyi, Engelliler, ve, Kadın, Hakları, Komisyonu,, bir, engelliye, daha, tekerlekli, sandalye, hediye, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı