Kaymakamlık S.Y.D vakfı'nın kömür ve Yemek dağıtımı sürüyor:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
01 Aralık 2022 - Perşembe 15:09
 
Kaymakamlık S.Y.D vakfı'nın kömür ve Yemek dağıtımı sürüyor:
-Beypazarı kaymakamlığı; Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dar gelirlilere yönelik kömür yardımlarının sürdüğünü bildirdi.
YAŞAM Haberi
Kaymakamlık S.Y.D vakfı'nın kömür ve Yemek dağıtımı sürüyor:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı kaymakamlığı; Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dar gelirlilere yöenlik kömür ve yemek yardımlarının sürdüğünü bildirdi.

Beypazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğü tarafından ilçe genelinde bakıma muhtaç kişi ve ailelere 1 ton olmak üzere kömür yardımlarının sürdürüldüğünü, köylerdeki vatandaşların kömür dağıtımlarının tamamlandığını, ilçe merkezinde de birkaç ekiple dağıtımların sürdüğümü ve birkaç güne tamamının dağıtımlarının yapılmış olacağını aktardı.

Öte yandan Kaymakamlık Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aşevinden de yine dar gelirlilere yönelik yemek dağıtımlarının sürdüğü aktarıldı.

Bu anlamda Vakfın aşevinde pişirilen 3 çeşit yemek, görevliler tarafından 500 kişiye evlere kadar servis ediliyor.

Kendilerine evlerine kadar yemek getirilen Ayşe nine, “sıcak yemek evimize kadar getiriliyor. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Bizi aç ve açıkta bırakmıyorlar. Buradan devlet büyüklerimizin hepsine teşekkür ediyorum, daha ne diyeyim yavrum” ifadesinde bulundu.

Rüstempaşa mahalle Muhtarı Mehmet Gökçanak, ekiplerin mahallesinde yaptıkları kömür dağıtımlarına refakat ettiğini ve kömür yardımı yapılacak kişi ve ailelerin kömürlerini ekiplerle birlikte teslim ettiklerini söyledi.

Kaymakamlık S.Y.D vakfı kömür dağıtımı ve Yemek dağıtımı sürüyor - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakamlık, S.Y.D, vakfı'nın, kömür, ve, Yemek, dağıtımı, sürüyor:,
Yorumlar
Haber Yazılımı