Kaymakam, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
17 Ekim 2023 - Salı 15:01
 
Kaymakam, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.
Beypazarı Kaymakam Vedat Yılmaz, beraberindekilerle birlikte şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Kaymakam, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı Kaymakamı şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Beypazarı kaymakamı Vedat Yılmaz, Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, Jandarma Komutanı yüzbaşı Haluk Muharrem Uzun, Sosyal Hizmet Merkezi müdürü Bahar Yiğittekin ve Kaymakamlık S.Y.D Vakfı müdürü Alaettin biçen ile birlikte İlçe merkezinde ikamet eden şehit ailelerine ziyarette bulundu.

Yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla ailelere ziyarette bulunan Kaymakam Vedat Yılmaz, ailelerin kendilerinden isteği olup olmadığını ve Devletim birimlerinin her zaman yanlarında ve destekçisi olduklarını kaydetti.

Bu ülke için ülkenin bölünmez bütünlüğü canlarını ortaya koyan şehitlere Allahtan rahmet dileyen Kaymakam Yılmaz, şehit ailelerinin acılarını bir kez daha paylaştıklarını bildirdi.

Kaymakam Vedat Yılmaz, çeşitli dönem ve yıllarda PKK terör örgütüyle yapılan mücadelede şehit düşen asker yada Polis ailelerin tümünü evlerinde ziyaretlerde bulunacaklarını ve onların durumlarıyla da yakından ilgileneceğini kaydetti.

Kaymakam Yılmaz, şehit ailelerine ve vatandaşlara Kaymakamlığın kapılarının açık olduğunu belirtti.

Şehit Jandarma Kd. Üstçavuş Hakan Toydemir’in babası Necip Toydemir, oğlunun anılarının tazeliğini koruduğunu ve Kaymakam’ın kendilerine yaptığı ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını ifade ederken, şehit oğlu Hakan Toydemir’in 4 evladının en küçüğü olduğunu ve mesleğe de çok severek girdiğini, 2006 yılında, Bitlis ili İlgeçit mevkinde yol emniyeti icra ederken zırhlı aracın mayına basması sonucu şehit olduğu bilginini verdi.

Kaymakam Yılmaz, ilçede yaşayan efsane olarak bilinen 93 yaşındaki Kore gazisi Hulisi Gönenç, amcaya da kısa süre içinde ziyarette bulunacağını bildirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam,, şehit, ailelerini, evlerinde, ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı