Kaymakam Oktay Erdoğan, muhtarlarla toplantı düzenledi:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
29 Haziran 2022 - Çarşamba 14:14
 
Kaymakam Oktay Erdoğan, muhtarlarla toplantı düzenledi:
-Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan, taşra mahalle ve merkez mahalle muhtarlarıyla, kaymakamlık büyük toplantı salonunda bir araya geldi.
İLÇELER Haberi
Kaymakam Oktay Erdoğan, muhtarlarla toplantı düzenledi:

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan, taşra mahalle ve merkez mahalle muhtarlarıyla, kaymakamlık büyük toplantı salonunda bir araya geldi.

İlçe Kaymakamı Oktay Erdoğan, başkanlığında düzenlenen genel istişare toplantısına Kaymakam refiki Esma Atasever, Yazı işleri müdürü Mehmet Göksu, Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal ile birlikte çok sayıda muhtar katıldı.

Kaymakam Oktay Erdoğan, genel bir değerlendirmede bulunurken, her zaman muhtarlarla bir araya gelemediklerini, ancak yaklaşan Kurban bayramı dolayısıyla bazı hatırlatmalarda bulunacaklarına değindi.

Bazı Muhtarlar, Beypazarı Devlet hastanesinde sorunlarla karşılaştıklarını ve hekim bulamadıklarını ve muayene olamadıklarını aktardılar.

Kaymakam Oktay Erdoğan, “mahallelerinde herhangi bir olayın, hadisenin meydana gelmesi durumunda, bunu sosyal medyadan değil, muhtarın kendisinden duymak isterim. Muhtar, böylesi bir durumlarda bizzat bizi arayabilir ve bilgi verebilir, mümkün olan en kısa sürede” İfadesinde bulundu.

Kaymakam Oktay Erdoğan, tüm muhtarlara seslenerek, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla çok dikkatli olunmasını; ayrıca mahallelerinde kurban kesimleri sonrasında çevre kirliliği oluşturacak faktörlere izin verilmemesini istedi.

Kaymakam Oktay Erdoğan, muhtarlarla toplantı düzenledi: - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Kaymakam, Oktay, Erdoğan,, muhtarlarla, toplantı, düzenledi:,
Yorumlar
Haber Yazılımı