Kaymakam muhtarları ziyaret etti ve muhtarların muhtarlar gününü kutladı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
18 Ekim 2023 - Çarşamba 11:39
 
Kaymakam muhtarları ziyaret etti ve muhtarların muhtarlar gününü kutladı:
-Beypazarı Kaymakamı Vedat Yılmaz, 19 Ekim muhtarlar günü öncesinde muhtarlar derneğine ziyarette bulundu.
GÜNCEL Haberi
Kaymakam muhtarları ziyaret etti ve muhtarların muhtarlar gününü kutladı:

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Kaymakamı Vedat Yılmaz, 19 Ekim muhtarlar günü öncesinde muhtarlar derneğine ziyarette bulundu.

Kaymakamın ziyaretine Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, Jandarma komutanı yüzbaşı Haluk Muharrem Uzun’da eşlik etti.

Kaymakam ve beraberindekiler Muhtarlar Derneği ziyaretinde, Muhtarlar Dernek başkanı Muammer Köksal, yönetim kurulu üyeleri ve bazı muhtarlar tarafından karşılandı.

Ziyarette Kaymakam Vedat Yılmaz, muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal’dan muhtarların genel sorunlarıyla ilgi bilgi alırken, muhtarlarda yaşadıkları durumlar hakkında kaymakamı bilgilendirdi.

Kaymakam Vedat Yılmaz, öncelikli olarak tüm muhtarların 19 Ekim muhtarlar gününü tebrik ederek günlerini kutlarken, başarılı çalışmalar diledi.

Kaymakam Yılmaz, ilçede varlığı bilinen göçmenlere yönelik ciddi çalışmalarda bulunduklarını ve düzensiz göçmenlere yönelikte gerek Emniyet Müdürlüğünün gerek Jandarmanın kimlik kontrolünde bulunduklarını söyledi.

Beypazarı Muhtarlar Derneği ve Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel başkanı Muammer Köksal kaymakama, genel bilgiler aktardığını ve muhtarların yaşadıkları bazı sıkıntılar konusunda bilgilendirmede bulunduğunu söyledi.

Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanı ve Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal’dan Emniyet müdürüne hayırlı olsun ziyareti:

Başkent Muhtarlar federasyonu genel başkanı ve Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, beraberinde başkan yardımcısı Kabaca mahalle muhtarı kazım Uysal İle birlikte, Bir süre öncesi Beypazarı ilçe Emniyet Müdürlüğüne atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a ziyarette bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması dileğiyle “Beypazarı’na hoş geldiniz” dedi.

Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, Emniyet müdürü Yusuf Aydın’ı ziyaretinde, kırsal mahalle ve Merkez mahalle muhtarlıkları sayısı konusunda bilgilendirmede bulunurken, Geçtiğimizi günlerde Emniyet Müdürlüğü tarafından düzensiz göçmenlere yönelik yapılan denetimi çok olumlu bulduklarını ve bu denetimlerin zaman zaman yapılmasını istediklerini aktardı.

Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, Başkent Muhtarlar Federasyonu genel başkanı ve Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Kayabükü mahallesi muhtarı Muammer Köksal ve Kabaca mahalle muhtarı Kazım Uysal’ın kendilerine yaptığı hayırlı olsun ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, muhtarları, ziyaret, etti, ve, muhtarların, muhtarlar, gününü, kutladı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı