Kahramanmaraş-Pazarcık merkezli ve bölgesi depremi için Beypazarı halkı seferber oldu.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
08 Şubat 2023 - Çarşamba 08:35
 
Kahramanmaraş-Pazarcık merkezli ve bölgesi depremi için Beypazarı halkı seferber oldu.
-Kahramanmaraş-Pazarcık ve 10 ili kapsayan deprem bölgesine yardımları için Beypazarı halkı seferber oldu..
GÜNCEL Haberi
Kahramanmaraş-Pazarcık merkezli ve bölgesi depremi için Beypazarı halkı seferber oldu.

 

BEYPAZARI (YT)- Kahramanmaraş-Pazarcık merkezli ve 10 ili kapsayan deprem bölgesine yardımları için Beypazarı  halkı seferber oldu..

Kaymakamlık ve Belediye, sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen Deprem bölgesine yardımlar çığ gibi büyüyor.

Kaymakamlık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürü Alaettin Biçen, Beypazarı Belediyesi Zabıta müdürü Doğan Gökkaya, tarafından Musalla bölgesinde bulunan teslim alınan yardımlar, ekipler tarafından kontrol edilerek, ayrıştırılıp, paketlenerek ve üzerileri yazılarak Şakir Zeyrek Sosyal Hizmet merkezi önünde bulunan Musalla alanına getirilerek orada ekipler tarafından Tır'lara yükleniyor.

Kaymakamlığın ve Belediyenin başlattığı sivil Toplum örgütlerinin destek verdiği Kampanyada 6 Tır dolusu eşya Gönderildi:

Tüm kurum ve sivil toplum örgütlerinin destek verdiği kampanyada, Kullanılmamış ürün getirilmemesi istenirken, Eldiven, Mont, Bot, bere, çocuklar için mont ve kışlık giysi. Tüplü katalitik soba, tüp, yatak, battaniye, Konserve ve gıda kolisi, çocuk bezi, Çocuk maması, ve temizlik hijyen malzemesi gibi yardımlarını, Beypazarı Şakir Zeyrek Sosyal Hizmet merkezi Aşevi önüne getirilerek görevlilere teslim edilmesi istendi.

Belediye Zabıta müdürü Gökkaya, toplan yardımlardan 6 Tırı, deprem bölgesine yolcu ettiklerini ve yardımların ardı arkası kesilmediğini kaydetti.

Zabıta müdürü Gökkaya, gönderilen eşyaların arasında, deprem çalışmasında kullanılabilecek, jeneratör, kesici ve delici aletlerinde bulunduğunu aktardı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kahramanmaraş-Pazarcık, merkezli, ve, bölgesi, depremi, için, Beypazarı, halkı, seferber, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı