İyi Parti Beypazarı İlçesinde 3 ilçeyi kapsayan Ankara 3. Bölge için temayül yoklaması başlattı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Nisan 2023 - Pazar 11:44
 
İyi Parti Beypazarı İlçesinde 3 ilçeyi kapsayan Ankara 3. Bölge için temayül yoklaması başlattı.
-İYİ Parti il başkanlığı, 14 Mayıs gününde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri dolayısıyla, Ankara 3. bölge Secim çevresi için milletvekili, adaya adayları arasında temayül yoklaması başlattı.
SİYASET Haberi
İyi Parti Beypazarı İlçesinde 3 ilçeyi kapsayan Ankara 3. Bölge için temayül yoklaması başlattı.

BEYPAZARI (YT)- İYİ Parti il başkanlığı, 14 Mayıs gününde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri dolayısıyla, Ankara 3. bölge Secim çevresi için milletvekili, adaya adayları arasında temayül yoklaması başlattı.

Ankara 3. Bölge seçim çevresi içinde yer alan Ayaş, Beypazarı ve Nallıhan İlçelerini kapsayan seçim çevresi için, Beypazarı İlçesinde İyi partiden Ankara 3. Bölge milletvekili aday adayı başvurusunda bulunan 83 aday adayı arasından temayül yoklaması sabah saat 09.00 da başladı ve saat 17.00 de sona erecek.

Temayül yoklamasını 3 ilçe başkanı titizlikle takip ederken, temayül yoklamasına gelenler, dışarıda milletvekili aday adayları tarafından karşılanarak, destek beklediklerini milletvekili aday adaylarının sıra numarası hakkında bilgi aktarıyorlar ve destek beklediklerini ifade ediyorlar.

Üye sayısının durumuna göre, 4 sandık konulurken, partililer salona gelerek oylarını bu sandıklarda kullanıyorlar.

İlçe Başkanları, saat 17. 00 itibariyle oy vermenin son bulacağını ve oyların birleştirilmesinin akabinde tutanakla Ankara’ya götürülerek teslim edileceğini aktardılar.

İyi Parti Beypazarı İlçe Başkanı Yakup Türkoğlu, partililerin Ankara 3. Bölge seçim çevresi için 83 Milletvekili Aday adayı arasında temayül yoklaması için oylarını kullanmaya davam ettiklerini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, Parti, Beypazarı, İlçesinde, 3, ilçeyi, kapsayan, Ankara, 3., Bölge, için, temayül, yoklaması, başlattı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı