İşletmelere kapasite uygulama denetimi
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
03 Mart 2021 - Çarşamba 14:44
 
İşletmelere kapasite uygulama denetimi
-Beypazarı Zabıta Müdürlüğü, Tarım Orman müdürlüğü, Emniyet müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde, 3 ayrı ekiple normalleşme süreci sonrasında denetimlerde bulundu.
ASAYİŞ Haberi
İşletmelere kapasite uygulama denetimi

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Zabıta Müdürlüğü, Tarım Orman müdürlüğü, Emniyet müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde, 3 ayrı ekiple normalleşme süreci sonrasında denetimlerde bulundu.

İlçede Restoran, Lokanta, Kafeterya, Tatlıcı, Pastane, yeme-içme yerleri, kıraathaneler, çay bahçeleri gibi yerlerin sabah 07.00-19.00 saatleri arsında hizmet vereceği hatırlatılırken, işletmelerin 50 kapasite ile hizmet vermesi istendi. İşletmelerin içerisinde salonlarda bulunan masaların 50 Kapasite düzenine göre ayarlanması ve diğerlerinin kaldırılması istendi.

Ayrıca Ekipler işletmelere, yeme-içme yerleri 19.00-21.00 saatleri arasında paket servisi ya da gel-al şeklinde;  21.00-24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis şeklinde hizmet verebilecekleri konusunda uyarılarda bulundu.

Belediye Zabıta müdürlüğü, denetimleri sıklaştıracaklarını ve yapılan uyarı ve ikazlara, yada kurallara uymayanlara ilgili madde gereğince cezai işlem uygulanacağını belirttiler.

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: İşletmelere, kapasite, uygulama, denetimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı