İnternet Medyası bir araya geldi:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
12 Şubat 2022 - Cumartesi 13:25
 
İnternet Medyası bir araya geldi:
-İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu’nun Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü destekleri ile sürdürdüğü “Kültürel Değerlere ve Telif Haklarına Duyarlı Yerel İnternet Haberciliği” projesi kapsamında gerçekleştirilen “Ankara Buluşması” ile Türkiye’nin 7 bölgesinden internet habercileri bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
İnternet Medyası bir araya geldi:

BEYPAZARI: Türkiye’nin dört bir yanından internet habercilerinin katıldığı buluşmada, internet habercilerinin basın kartına kavuşması, meslek tanımlarının oluşması ve standartlarının belirlenmesi gibi konularda çalışma yapıldı ve Türk İnternet Medya Birliği’nin kuruluş süreci ele alındı.

Türkiye’de 81 ili temsil eden internet medyası temsilcileri, Ankara Ticaret Odası Kültür salonunda bir araya geldi.

İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Başkanı Dr. Süleyman Basa, açılışta yaptığı konuşmada internet medyası dünyasındaki hızlı gelişime dikkat çekti. Basa, sektörün sorunları ile alakalı katılımcılara bilgi verdi

.

RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yavuz, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan internet medyasının önemine ilişkin açıklamalarda bulundular

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, düzenlenen programın Türkiye internet medyası sektörüne katkı sağlayacağını söyledi. Yavuz, bakanlık olarak yerel değerlere önem verdiklerini hatırlatarak internet medya temsilcilerinden kendi kültürümüzü öncelemelerini istedi.

Programın sonunda katılan medya temsilcilerine sertifika verildi.

Türkiye İnternet Medyası Federasyonu Beypazarı Temsilcisi,  www.beypazariajans.com  Haber temsilcisi Yaşar Tonbak, sertifikasını Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’dan aldı.

 

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İnternet, Medyası, bir, araya, geldi:,
Yorumlar
Haber Yazılımı