İlçede 3 ayrı noktada Pazar kurulmasına izin verildi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
08 Mayıs 2021 - Cumartesi 09:31
 
İlçede 3 ayrı noktada Pazar kurulmasına izin verildi.
-Yaklaşan Ramazan bayramı dolayısıyla, 17 günlük kapanma süreci içinde ilçede 3 değişik noktada sebze pazarı kurulmasına izin verildi.
YAŞAM Haberi
İlçede 3 ayrı noktada Pazar kurulmasına izin verildi.

BEYPAZARI(YT)- Yaklaşan Ramazan bayramı dolayısıyla, 17 günlük kapanma süreci içinde ilçede 3 değişik noktada sebze pazarı kurulmasına izin verildi.

İlçenin Hacıkara Mahallesi Pazar pazarında; İlçe merkezi Bankalar caddesi arkasında(pazaryeri) ile Ayvaşık mahallesi Oğuzkent bölgesinde sebze pazarı kurulmasına izin verildi.

Pazarlara alışverişe gelen vatandaşların ateş ölçümleri Zabıta müdürlüğü ekipleri tarafından yapılırken, Emniyet müdürlüğü ekipleri de denetimleri elden bırakmadı.

Emniyet müdürlüğü ekipleri, 3 pazarda denetimlerde bulunurken, alışveriş için sıkışık noktalarda, sosyal mesafeye uyulması açısından satıcı ve vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazarda denetim ve Ateş ölçümlerini aksatmadan sürdüreceklerini ve asla sıkışıklığa mahal vermeden satış yapılması yönündeki denetimlerini sürdüreceklerini belirttiler.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İlçede, 3, ayrı, noktada, Pazar, kurulmasına, izin, verildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı