İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, okul müdürleriyle bir araya geldi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
07 Ocak 2022 - Cuma 11:46
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, okul müdürleriyle bir araya geldi.
-Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, okul müdürleriyle bir araya gelerek 1. Dönem sonu değerlendirme toplantısında bulundu:
BİLİM-EĞİTİM Haberi
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, okul müdürleriyle bir araya geldi.

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, okul müdürleriyle bir araya gelerek 1. Dönem sonu değerlendirme toplantısında bulundu:

Kaymakamlık makamı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun başkanlık ederken, şube müdürü Selahattin Sütbaş ARGE sorumlusu Tarık Tekin ile birlikte tüm okul müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim müdürü Dursun, okul müdürlerinden okulları ile ilgili kısa değerlendirmeler alırken, özellikle 1. Dönem sonu iş ve işlemlerin yada yapılan çalışmaların bir değerlendirmesi yapıldı.

İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, Beypazarı ilçenin eğitim öğretimde önemli bir ilçe olduğunu ve bu anlamda bazı okullarda örnek gösterilebilecek çalışmaların söyledi.

Genel itibariyle Eğitim öğretimde iyi noktada olduklarını anlatan İlçe Milli Eğim müdürü Hürrem Dursun, “ Bunlardan birisinin de Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi olduğunu ve bu okulun 2021 yılı içinde yaptığı çalışmalardan 16 milyon 619 milyon TL gelir elde ederek bu oranla Türkiye birincisi olmuştur. Okul yönetimini ve öğretmenlerimiz tebrik ediyorum. Eğitimde hedefi daha da büyütmek, daha yükseklere taşımaya çalışıyoruz. Bunda da hepimize görevler düşüyor." ifadesinde bulundu:

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçe, Milli, Eğitim, Müdürü, Hürrem, Dursun,, okul, müdürleriyle, bir, araya, geldi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı