İki Alman Bisikletle dünya turunda:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
13 Ağustos 2022 - Cumartesi 11:25
 
İki Alman Bisikletle dünya turunda:
-İki Alman vatandaşı bisikletle çıktıkları dünya turu gezisinde, Beypazarı’na ulaştı.
DÜNYA Haberi
İki Alman Bisikletle dünya turunda:

BEYPAZARI (YT)-  İki Alman vatandaşı bisikletle çıktıkları dünya turu gezisinde, Beypazarı’na ulaştı.

Özellikle Bisikletle dünya turu gezisinde bulunanların uğrak yeri olan Başkentin Beypazarı İlçesine ulaşan gezginler, Beypazarı İlçesinde yorgunluklarını atamaya çalıştıklarını bildirdi.

Almanya’nın München şehrinden Bisikletleriyle yola çıkan iki arkadaş Matthias Wagner ve Sonza (bayan), çeşitli ülkeleri geçmelerinin ardından 6200 Km yol yaparak Beypazarı’na ulaştı.

Matthias Wagner, Beypazarı’nın ismini tv kanallarından öğrendiklerini ve bu nedenle rotalarına Beypazarı’nı da ekleyerek ziyarette bulunduklarını söyledi.

Beypazarı’na ulaşmalarının akabinde şehir turunda bulunduklarına değinen Wagner, “Beypazarı ilçesinde bir akşam konakladık ve ardından yolumuza devam edeceğiz. Buradan Tuz gölüne, oradan da peribacaları ile ünlü Nevşehir- Ürgüp’e hareket edeceğiz. Yolculuğumuz sırasında pek çok ülke ziyaretinde bulunduk ve şu ana kadar tam 6200 km yol kat ettik” dedi.

Matthias Wagner, arkadaşıyla birlikte Beypazarı İlçesine ulaşmalarının ardından, belediye Kültür Müdürü Zafer Poyraz’ın kendilerine rehberlik hizmeti verdiğini ve yol gösterici olduğunu ve ilçenin tanıtımında bulunduğunu söyledi ve teşekkürlerini sunduğunu aktardı.

-İki Alman vatandaşı bisikletle çıktıkları dünya turu gezisinde, Beypazarı’na ulaştı. - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İki, Alman, Bisikletle, dünya, turunda:,
Yorumlar
Haber Yazılımı