İHH Beypazarı’nda evleri yanan aileleri evlerinde ziyaret etti:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
29 Kasım 2022 - Salı 13:23
 
İHH Beypazarı’nda evleri yanan aileleri evlerinde ziyaret etti:
-Bir süre öncesi Beypazarı İlçesinde şube açan ve önümüzdeki günlerde de resmi açılışa hazırlanan İHH, Beypazarı ilçesinde evleri yanan ailelere yardımda bulundu.
GENEL Haberi
İHH Beypazarı’nda evleri yanan aileleri evlerinde ziyaret etti:

BEYPAZARI (YT)-Bir süre öncesi Beypazarı İlçesinde şube açan ve önümüzdeki günlerde de resmi açılışa hazırlanan İHH, Beypazarı ilçesinde geçtiğimiz günlerde evleri yanan ailelere yardımda bulundu.

İHH(İnsani Yardım vakfı) Beypazarı İlçesinde geçtiğimiz günlerde evleri yanan vatandaşlara gıda kolisi yardımında bulunduklarını bildirdi.

İHH, Beypazarı temsilcisi Tunahan Yiğit, evleri yanan vatandaşlar için mahalle muhtarlığı ile iletişime geçerek, vatandaşların adreslerini almalarının akabinde, evlerinde ziyarette bulunduklarını söyledi.

şu kış günlerinde ve her zaman insanları gözetlemeye ve yardıma koştuklarını belirten İHH Beypazarı temsilcisi Yiğit, “ Evleri yanan 4 aileyi evlerinde ziyaret ettik. Yardım kolilerini kendilerine teslim ettik. Bu anlamda İHH olarak Beypazarı ilçemizde de çok yönlü çalışma içindeyiz. İHH, her zaman vatandaşın yanında ve destekçisi olmayı sürdürecektir” dedi.

İHH Beypazarı’nda evleri yanan aileleri evlerinde ziyaret etti: - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: İHH, Beypazarı’nda, evleri, yanan, aileleri, evlerinde, ziyaret, etti:,
Yorumlar
Haber Yazılımı