Gençlik ve Spor İl Müdürü Beypazarı İlçesinde incelemelerde bulundu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Nisan 2021 - Cuma 13:22 Bu haber 1723 kez okundu
 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Beypazarı İlçesinde incelemelerde bulundu:
-Gençlik ve Spor İl müdürü Mustafa Çelik, Beypazarı ilçesi ziyaretinde bulunarak, Kaymakam Bilal Bozdemir ve Belediye başkanı Tuncer Kaplan ile ayrı ayrı görüşmelerde bulundu.
SPOR Haberi
Gençlik ve Spor İl Müdürü Beypazarı İlçesinde incelemelerde bulundu:

BEYPAZARI  (YT)-Gençlik ve Spor İl müdürü Mustafa Çelik, Beypazarı ilçesi ziyaretinde bulunarak, Kaymakam Bilal Bozdemir ve Belediye başkanı Tuncer Kaplan ile ayrı ayrı görüşmelerde bulundu.

Ardından Gençli Spor İl müdürü Mustafa Çelik, Kaymakam Bilal Bozdemir ve Belediye başkanı Tuncer Kaplan ile birlikte şehir stadına geçerek incelemelerini sürdürdü.

Mevcut şehir stadında yenileme çalışması başlatılırken, stat sentetik olarak yapılacak. Ayrıca tribünlerde yenilenecek ve portatif tribünler yıkılarak, yerine 800 kişilik seyirci kapasiteli Kapalı spor alanı yapılacak. Kapalı tribünlerin altında 4 adet soyunma odası, hâkim odası ve İdari bürolar bulunacak.

Buralarda incelemelerde bulunan yetkililer, çalışmaların kısa süre içinde başlatılmasının kararlaştırıldığını kaydetti.

Belediye başkan Tuncer Kaplan, yaptığı açıklamasında; Şehir stadı tamamen yenilenirken, stadın etrafına tartan pistinin yapılacağını söyledi.

Şehir stadında gece maçlarının oynanabilmesi için etrafında ışıklandırma sisteminin de yapılacağını belirten belediye başkanı Tuncer Kaplan, şunları kaydetti.

“Gelecek kuşaklara bir şeyler bırakabilmek üzere çalışma sürdürüyoruz. 800 Kişilik beton tribün yapılacak. Mevcut seyirci tribünlerindeki alanlar ve koltuklar tamamen yenilenecek. Ayrıca, stadın yanı başında bulunan Kapalı Spor salonu da yıkılarak, yeni 1000 kişilik kapalı spor salonu yapılacak. Bunun için bu gün sayın il müdürümüz Mustafa Çelik, Sayın kaymakamımız Bilal Bozdemir ile birlikte alanda ve sahada incelemelerde bulunduk. Bu çalışmaları çok yakından takip ediyoruz.”

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Gençlik, ve, Spor, İl, Müdürü, Beypazarı, İlçesinde, incelemelerde, bulundu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı