Gazipaşa Mahalle Muhtarlığı Mahallede iftar yemeği verdi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
29 Nisan 2022 - Cuma 18:51
 
Gazipaşa Mahalle Muhtarlığı Mahallede iftar yemeği verdi.
-Beypazarı İlçesi Gazipaşa Mahallesi muhtarlığı mahallesinde sokakta iftar yemeği verdi.
GÜNCEL Haberi
Gazipaşa Mahalle Muhtarlığı Mahallede iftar yemeği verdi.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesi Gazipaşa Mahallesi muhtarlığı mahallesinde sokakta iftar yemeği verdi.

Gazipaşa mahalle muhtarı mesut Demir, 2 yıldır sokakta iftar veremediklerini ve bu yıl yine aynı coşkuyla mahalle sakinlerine iftar yemeği vererek bir araya getirdiklerini söyledi.

8 yıldır sokakta, mahalle sakinlerine iftar yemeği verdiğini anlatan Gazipaşa mahalle muhtarı Mesut Demir, “çok şükür bu yıl iftarda yine elbirliği ile bir araya geldik. Bize bu anlamda desteğini esirgemeyen mahalledeki hayırseverlere çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde, Ramazan ayının güzelliklerinden olan İftar sofrasında mahalle halkıyla birlikte iftarımızı yaptık” dedi.

Gazipaşa mahalle muhtarı Demir, kendisinin muhtar olduğu sürece ve bundan sonraki yıllarda da mevsimin durumuna göre ve havalar müsaade ettiği sürece sokakta iftar yemeğini vereceğini aktardı.

Mahalle sakini 80 yaşındaki Abdullah Tiftik, iftar yemeği organizesi için Muhtara teşekkür ederken, “Güzel bir organizasyonla iftarımızı yaptık. Yemek öncesinde de mahallemizden ahirete intikal edenler için kuran tilavet edildi. Geçmişlerimize Fatihalar gönderdik. Herkesten Allah razı olsun. Şimdiden herkesin bayramının da tebrik ediyorum.”

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Gazipaşa, Mahalle, Muhtarlığı, Mahallede, iftar, yemeği, verdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı