Eski belediye başkanı Cengiz Özalp'ın hanımından engellilere tekerlekli sandalye :
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
05 Şubat 2024 - Pazartesi 12:24
 
Eski belediye başkanı Cengiz Özalp'ın hanımından engellilere tekerlekli sandalye :
-Beypazarı’nın eki Belediye başkanı Cengiz Özalp’(rahmetli)nin eşi Hamide Özalp, engelliler okulunda okuyan 3 öğrenciye tekerlekli sandalye hediye etti.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
 Eski belediye başkanı Cengiz Özalp'ın hanımından engellilere tekerlekli sandalye :

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı’nın eki Belediye başkanı Cengiz Özalp’(rahmetli)nin eşi engelliler okulunda okuyan 3 öğrenciye tekerlekli sandalye hediye etti.

Beypazarı Milli Eğitim Müdürlüğü  Eti Soda Özel Eğitim uygulama okulunda eğitim öğretim gören öğrencilerden, 3 öğrenciye tekerlekli sandal hediye etti.

Okulların açılmasının akabinde bu gün okulu ziyaret eden Hamide Özalp, daha öncesi Okul müdürü levent Yüksel ile kurduğu irtibat çerçevesinde, özel eğitim uygulama okulunun 1. Kademesinde 3 öğrenciye tekerlekli sandalye hediye ettiklerini söyledi.

15 Tatilin ardından okulların bu gün yeniden eğitim öğretime başlamasının akabinde, okula ziyarette bulunduğunu belirten Beypazarı’nın eski belediye Başkanı Cengiz Özalp’ın eşi, Hamide Özalp, “okulumuz işbirliği ile ihtiyacı olan öğrencilerimiz tesbit edildi .Bu anlamda, bir de okul müdürümü sayın levent Yüksek ile birlikte okulun toplantı salonunda öğrencilerimize tekerlekli sandalyelerini teslim ettik” dedi.

Öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okunuyordu:

Tekerlekli sandalyeye kavuran, Özel eğitim uygulama okulu 1. Kademenin 3 öğrencisi, kendilerine tekerlekli sandalye armağan eden Hamide Özalp, hanıma teşekkürlerini ifade ettiler.

Okul Müdürü Levent Yüksel’den Teşekkür:

Okul müdürü levent Yüksek, okullarının Milli Eğitim Müdürlüğü Eti Soda Özel eğitim uygulama okulu olarak 1-2-3 kademe olduğunu ve 75’e yakın öğrencinin eğitim öğretim gördüğünü söyledi.

Okullarında 3 öğrenciye Tekerlekli sandalye hediye eden Hamide Özalp, hanım efendiye teşekkürlerini sunan okul müdürü Yüksel, “bu gün okullarımız eğitim öğretime yeniden başladı. Bu günde öğrencilerimize tekerlekli sandalye hediye edilmesi onları ziyadesiyle sevindirirken, bu durum öğrencilerin eğitimlerine de yansıyacaktır. Bizde, ailelerde, çocuklarda çok sevindik. Çok çok teşekkürler” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Eski, belediye, başkanı, Cengiz, Özalp'ın, hanımından, engellilere, tekerlekli, sandalye, :,
Yorumlar
Haber Yazılımı