Emniyet Müdürlüğü denetimlerini sıklaştırdı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Şubat 2024 - Perşembe 07:26
 
Emniyet Müdürlüğü denetimlerini sıklaştırdı:
-Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, İlçe içinde, ilçeye giriş ve çıkış yollarındaki yollarda denetimlerini artırdığını bildirdi.
ASAYİŞ Haberi
Emniyet Müdürlüğü denetimlerini sıklaştırdı:

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, İlçe içinde, ilçeye giriş ve çıkış yollarındaki denetimlerini artırdığını bildirdi.

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, gerek asayiş uygulamaları kapsamında, gerek trafik denetimlerinde ilçeye bağlantı yolları üzerindeki denetim ve uygulamalarını artırarak sürdürüyor.

Bu anlamda, Ankara ile Beypazarı arası ulaşım sağlayan 140 Kontrol kesim nolu karayolunun Ankara’dan Beypazarı ilçesine girişi,(oğuzkent) bölgesinde, Nallıhan yönünden yine Beypazarı’na giriş sağlayan D140 Kontrol nolu karayolunun devamında Hamzalar kavşağı ve Beypazarı Kırbaşı 06-79, karayolu üzerinde denetimlerde bulunarak, araçlar didik didik aranırken, kimlik kontrolü ve Ehliyet sorgulamaları da da sürüyor.

Yapılan bu denetim uygulamalarında noksanları görülen araç sahiplerine cezai müeyyideneler uygulanırken, sürücülerde dikkatli araç kullanmaları yönünde uyarılıyor.

Emniyet Müdürlüğü, yapılan denetim uygulamalarında çok sayıda araç sorgulanırken, denetimlerin bahse konu olan yollar üzerinde sürdürüleceği kaydedildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Müdürlüğü, denetimlerini, sıklaştırdı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı