Çocuklara yönelik “Hayal Dükkânı” Tiyatro gösterisi:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
02 Şubat 2023 - Perşembe 13:09
 
Çocuklara yönelik “Hayal Dükkânı” Tiyatro gösterisi:
-Beypazarı belediyesi, Kültür ve Turizm bakanlığının katkılarıyla ilçede çocuklara yönelik Tiyatro gösterisinde bulundu.
KÜLTÜR SANAT Haberi
Çocuklara yönelik “Hayal Dükkânı” Tiyatro gösterisi:

BEYPAZARI  (YT) -Beypazarı belediyesi, Kültür ve Turizm bakanlığının katkılarıyla ilçede çocuklara yönelik Tiyatro gösterisinde bulundu.

Belediye Kültür ve Kongre merkezinde oynanan Tiyatro gösterisi, Kültür ve Turizm bakanlığı katkı ve destekleriyle, çocuklara yönelik tiyatro gösterisi düzenlendi.

Belediye Kültür müdürü Zafer Poyraz, Belediye Kültür müdürlüğü olarak yaptıkları çalışma sonrasında; Kültür ve Turizm bakanlığının destekleriyle bu gün Belediyenin Mustafa Cankara, Kongre ve Kültür merkezinde, Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncularından Kıvanç Değirmenci ve Selver Kınık’ın oynadığı “Haya Dükkanı” oyunla çocukları eğlendirdiklerini söyledi.

Ebeveynleriyle Tiyatro gösterisini izlemeye gelen Çocuklar, salona sığmaz iken, salonun sağı ve solu tamamen çocuklarla doldu.

“Hayal Dükkanı” adlı oyun, Kıvanç Değirmenci ve Selver Kınık, tarafından oynanırken, çocuklar gülmekten kırıldı . Çocuklar, çok eğlendiklerini söyledi.

Belediye Kültür müdürü Zafer Poyraz, ara dönem tatilinde çocukları biraz olsun eğlendirelim ve güldürelim istedik. Çocuklarımız salonumuza sığmadı” ifadesinde bulundu.

Aileler’de, böylesi bir tiyatro gösterisinin ilçeye getirilmesinde katkıları bulunan belediye başkanına ve Belediye Kültür Müdürlüğüne teşekkürlerini sundu.

 

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Çocuklara, yönelik, “Hayal, Dükkânı”, Tiyatro, gösterisi:, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı