CHP İlçe başkanlığından “Depel Arkası Derneğine” Hayırlı olsun ziyareti:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
25 Mart 2023 - Cumartesi 11:05
 
CHP İlçe başkanlığından “Depel Arkası Derneğine” Hayırlı olsun ziyareti:
-Beypazarı İlçesinde bulunan ve yeni Kongresini yapan “Depel Arkası Köyleri Derneği’ne” CHP ilçe Başkanı Hasan Kostak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
KÜLTÜR SANAT Haberi
CHP İlçe başkanlığından “Depel Arkası Derneğine” Hayırlı olsun ziyareti:

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı İlçesinde bulunan ve yeni Kongresini yapan “Depel Arkası Köyleri Derneği’ne” CHP ilçe Başkanı Hasan Kostak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni kongresini yapan, merkezi ilçe merkezinde bulunan ve Depel Arkası köylerini temsil eden Dernek, kongresini yaptı.

Yapılan Kongrenin ardından Dernek başkanlığın getirilen Bekir Demir, dernek merkezinde hayırlı olsun tebriklerini kabul ediyor.

CHP İlçe Başkanı Hasan Kostak ve beraberinde partililerle birlikte, Depel Arkası, derneğine ziyarette bulunarak, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Dernek başkanı Bekir Demir, CHP ilçe başkanı hasan Kostak ve yönetim kurulu üyelerinin Derneklerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Depel Arkası” tabir edilen bölgede 6 köyümüz bulunuyor. 6 Köyümüzden oluşan yönetim kurulu üyeleriyle, hayırlısıyla kongremizi yaptık. Bundan sonra çalışmalara bakacağız” ifadesinde bulundu.

Erenler Türbesi işi çözülecek:

Dernek başkanı Bekir Demir, bölgede bulunan ve ziyaret yerlerinin başında gelen, orman içinde bulunan Erenler türbesi içinde, çalışma başlattıklarını ve Orman işletme müdürlüğü ile bu konuda görüşmelerde bulunduklarını bildirdi.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: CHP, İlçe, başkanlığından, “Depel, Arkası, Derneğine”, Hayırlı, olsun, ziyareti:,
Yorumlar
Haber Yazılımı