CHP Beypazarı İlçe Başkanı Hasan Kostak, Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal’ı ziyaret etti.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
17 Ağustos 2022 - Çarşamba 15:08
 
CHP Beypazarı İlçe Başkanı Hasan Kostak, Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal’ı ziyaret etti.
-CHP Beypazarı İlçe Başkanı Hasan Kostak, ziyaretleri kapsamında Beypazarı Muhtarlar Deneği Başkanı Muammer Köksal’ı dernek merkezinde ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
CHP Beypazarı İlçe Başkanı Hasan Kostak, Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal’ı ziyaret etti.

BEYPAZARI (YT)-CHP Beypazarı İlçe Başkanı Hasan Kostak, ziyaretleri kapsamında Beypazarı Muhtarlar Deneği Başkanı Muammer Köksal’ı dernek merkezinde ziyaret etti.

CHP ilçe Başkanı Hasan Kostak, Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Dernek merkezinde ağırlandı.

CHP ilçe başkanı Hasan Kostak, parti yönetim kurulu olarak sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ziyaretlerde bulunduğunu ve bu anlamda Muhtarları da ziyaret ederek dertlerini, sıkıntılarını almaya ve dinlemeye çalıştıklarını söyledi.

Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel başkanı olan Muammer Köksal, Beypazarı Muhtarlar derneği olarak muhtarların sorunlarını ilçe yetkililerine, Başkent Muhtarlar federasyonu genel başkanlığı olarak ta, Ankara valiliği ve İç İşleri Bakanlığına sorunları aktardıkları ve her kesimle diyalog içinde bulunduklarını kaydetti.

Muhtarlar Derneği başkanı Köksal, CHP İlçe başkanı Hasan Kostak’ın Dernek başkanlığına yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, CHP İlçe Başkanı sayın Hasan Kostak’a da muhtarların sorunlarını aktardığını kaydetti.

CHP İlçe başkanı Hasan Kostak, ilçe başkanlığı olarak sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ziyarette bulunarak, sivil toplum kuruluşlarının sorunlarını yerinde alamaya çalıştıklarını ve muhtarların isteklerini çok çok önemsediklerini söyledi.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: CHP, Beypazarı, İlçe, Başkanı, Hasan, Kostak,, Muhtarlar, Derneği, başkanı, Muammer, Köksal’ı, ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı