Beypazarı Sessizliğe büründü:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
04 Nisan 2021 - Pazar 15:30
 
Beypazarı Sessizliğe büründü:
-Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı Sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin akabinde sessizliğe büründü.
YAŞAM Haberi
Beypazarı Sessizliğe büründü:

BEYPAZARI  (YT)- Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı Sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin akabinde sessizliğe büründü.

Normal yaşam süresine geçilmesinin akabinde Beypazarı ilçesi hafta sonları oldukça turist alırken, Korona (kvid-19) da had safhaya gelmişti.

Ankara’nın tüm ilçeleri arasından en yükse vakaların görüldüğü Beypazarı İlçesi, bir aylık sürenin ardından sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesiyle, hastalığın yayılması önlenirken, ilçede oldukça sakinlik görüldü.

Bazı tesis ve işletme sahipleri, kendilerine yapılan uyarıları dikkate aldıklarını belirtirlerken, Beypazarı İlçesinde hastalığın yayılmasının önlenemediğini ve alınan kararın, işletmeciler olarak zarar görsek te önemli bir karar olduğunu kaydettiler.

Çarşı merkezinin ve önemli noktalarda sadece Polis ekipleri göze çarparken, Polis denetimlerini de elden bırakmıyor.

İlçe 2 gündür tam anlamıyla sessizliğe gömüldü:

Tarım alanında ve diğer bazı işletmelerde (fırınlar, marketler) gibi tesislerde çalışmalar devam ederken, tarım alanındaki çalışmaların hiç aksatılmadan yerine getirilmeye çalışıldığı kaydedildi.

Tarımla uğraşanlara belge verildi:

İlçe Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, ilçede tarımla iştigal eden, tarımla uğraşan kişilere belge verdiklerini ve tarımdaki çalışmaların sürdüğünü söyledi.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Sessizliğe, büründü:,
Yorumlar
Haber Yazılımı