Beypazarı’nda şehitlik ziyaret edildi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
21 Nisan 2023 - Cuma 12:34
 
Beypazarı’nda şehitlik ziyaret edildi.
-Ramazan Bayramı dolayısıyla Beypazarı Kaymakamı ve Belediye başkanı, Şehitlik ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
Beypazarı’nda şehitlik ziyaret edildi.

BEYPAZARI (YT)-Ramazan Bayramı dolayısıyla Beypazarı Kaymakamı ve Belediye başkanı, Şehitlik ziyaretinde bulundu.

İlçenin Gazipaşa mahallesinde bulunan şehitliğe ziyarette İlçe Müftülüğü Din görevlileri burada şehitler ve tüm şehitler için Kur'an tilavetinde bulundu.

İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, Kuran tilavetinin ardından şehitler ve şehitlikte yaşan şehitler için duada bulundu ve şehitlerin ruhlarına Fatihalarla birlikte gönderildi.

Şehitlik ziyaretine Kaymakam Oktay Erdoğan, belediye başkanı Tuncer Kaplan, Emniyet Müdürü Metin Demirci, Jandarma Komutanı Yzb. Haluk Muharrem Uzun, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürü Alaettin Biçen, İlçe müftüsü Ahmet İnciler, Aile ve Sosyal Hizmetler İlçe müdürlüğüne vekaleten nesrin Demir, Şehit aileleri katıldı.

Yapılan duanın ardından Kaymakam Oktay Erdoğan ve Belediye başkanı Tuncer kaplan, tarafından şehitlerin kabirlerine güller bırakıldı ve Kabirlerin başında bulunan ailelere başsağlığı dilenerek, iyi bayramlar dileğinde bulunuldu:

Şehit ve Depremzede ailelere ziyaret:

Kaymakam Oktay Erdoğan, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Emniyet Müdürü Metin Demirci, Jandarma Komutanı Yzb. Haluk Muharrem Uzun, Kaymakamlık S.Y.D vakfı Müdürü Alaettin biçen ile birlikte ilk olarak şehit ailesine ve ardından da Depremzede aileye ziyarette bulundu.

Şehitlik ziyaretinde bulunan şehit ailelerinin oğullarının kabirlerinin başında göz yaşı döktükleri görüldü.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı’nda, şehitlik, ziyaret, edildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı