Beypazarı’na yapılan Engelli ve Yaşlı evi açılışında geri sayım başladı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Mart 2023 - Çarşamba 13:56
 
Beypazarı’na yapılan Engelli ve Yaşlı evi açılışında geri sayım başladı:
-Beypazarı İlçesinde bir grup gönüllü tarafından yapımı başlatılan ve akabinde de yapımı Ankara Büyükşehir belediyesine devredilen “Engelli ve Yaşlı Evi’in” tamamlandığı bildirildi.
YAŞAM Haberi
Beypazarı’na yapılan Engelli ve Yaşlı evi açılışında geri sayım başladı:

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı İlçesinde bir grup gönüllü tarafından yapımı başlatılan ve akabinde de yapımı Ankara Büyükşehir belediyesine devredilen “Engelli ve Yaşlı Evi’in” tamamlandığı bildirildi.

İlçenin Ayvaşık Mahallesi Oğuzkent bölgesine inşa edilen Beypazarı Engelli ve Yaşlı Evi’nin inşaatının Ankara büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülmesinin akabinde binanın yapım işinin tamamlandığı aktarıldı.

6 bin 200 metrekarelik alana inşa edilen Beypazarı yaşlı ve Bakım Evi’nin, içinin tefrişatı ve yatak odalarının düzenlemesinin sürdürüldüğü öğrenilirken, Beypazarı yaşlı ve Engelli Evi’in 2 hafta gibi bir süre içinde açılmasının hedeflendiği öğrenildi.

Beypazarı yaşlı ve Engelli Evinin yapımında Hayırsever Yücel Yayın, amca daha öncesinde öncülük ettiğini, yaşlılığı dolayısıyla işi yakından takip edemediğini ve Ankara Büyükşehir belediyesine devrederek, bu tesisin tamamlandığını söyledi.

Yücel Yayın, “Beypazarı yaşlı ve Engelli Evi” konusunda Ankara Büyükşehir belediye başkanı Sayın Mansur yavaş beyi bilgilendirmesinin akabinde, binanın süratle tamamlandığını ve bu çalışmaları dolayısıyla da Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş, beye teşekkürlerini sunduğunu kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı’na, yapılan, Engelli, ve, Yaşlı, evi, açılışında, geri, sayım, başladı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı