Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan şehit ailelerine ziyaret:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
01 Şubat 2022 - Salı 11:18
 
Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan şehit ailelerine ziyaret:
-Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan şehit ailelerine ziyaret.
GÜNCEL Haberi
Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan şehit ailelerine ziyaret:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan şehit ailelerine ziyaret.

Beypazarı kaymakamı Oktay Erdoğan, beraberinde belediye başkan yardımcısı Osman Karadede, Jandarma Komutanı Haluk Muharrem Uzun, S.Y.D Vakfı Müdürü Alaettin Biçenle birlikte şehit ailelerine ziyarette bulundu.

Kaymakam Oktay Erdoğan ve Belediye başkan yardımcısı Karadede, ilk olarak Kabaca mahallesinde şehit ailesi Muhittin Uslu’nun evine ziyaret yapılırken, ardından da Üreğil mahallesinde Yılmaz Tanrıseven adlı şehidin ailesine ziyarette bulundu.

Kaymakam Erdoğan, ziyarette şu kış günlerinde şehit ailelerinin bir sıkıntısı bulunup bulunmadığı ve bir ihtiyacının olup olmadığı konularında ziyarette bulunduklarını söyledi.

Şehit ailelerini yakından tanımak istediklerini belirten Kaymakam Oktay Erdoğan, ailelerle sohbet ederek, şehitler hakkında bilgi almaya çalıştı.

Kabaca mahallesinde Uslu ailesi, Üreğil mahallesinde Tanrıseven ailesi, Kaymakam Oktay Erdoğan, belediye başkan yardımcısı Osman Kardede, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Haluk Muharrem Uzun’un evlerine yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “ Allah sizlerden razı olsun. Şu kış günlerinde bizleri ziyaret ettiniz. Bir daha ne isteyelim. Allah devletimize milletimize zeval vermesin” ifadesinde bulundu.

Kaymakam Oktay Erdoğan, ilçede bulunan tüm şehit ailelerini evlerinde ziyaret edeceğini ve devletin her zaman yanlarında olduğunu göstereceklerini aktardı.

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Kaymakamı, Oktay, Erdoğan’dan, şehit, ailelerine, ziyaret:,
Yorumlar
Haber Yazılımı