Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan Kore gazisine ziyaret:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
20 Eylül 2021 - Pazartesi 08:12
 
Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan Kore gazisine ziyaret:
-Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan, bu gün 19 Eylül Gaziler günü olması dolayısıyla, ilçede tek kalan Kore gazisi Hulisi Gönenç’e ziyarette bulundu.
YAŞAM Haberi
Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan’dan Kore gazisine ziyaret:

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Kaymakamı Oktay Erdoğan, bu gün 19 Eylül Gaziler günü olması dolayısıyla, ilçede tek kalan Kore gazisi Hulisi Gönenç’e ziyarette bulundu.

Beypazarı İlçesini Hacıkara mahallesinde oğlunun yanında yaşayan Kore Gazisi Hulisi Gönenç, 4. Kafile olarak Kore’ye gittiğini söyledi.

Kaymakam Oktay Erdoğan’ın kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kore Gazisi Gönenç, “şimdi çağırsınlar yine giderim. Sağlığım yerinde çok şükür” ifadesinde bulundu.

Kore Gazisi Hulisi Gönenç, bu toprakların bölünmesine parçalanmasına asla müsaade etmeyeceklerin, kimseye de verilecek bir karış toprağın olmadığını aktardı.

Kaymakam Kore Gazisi Hulisi Gönenç’e yaptığı ziyaretten ayrılırken, Hulisi amcanın bir sıkıntısı isteği olduğunda kendilerine ulaşmalarının yeterli olacağını ve destek sağlayacağını kaydetti.

Kore gazisi Hulisi Gönenç amca’da her zaman kendisine ziyarette beklediklerini, “oğlunun kendisine çok güzel baktığını “Allahım devletimize, devletimizin temsilcilerine güç kuvvet versin, bu günleri de gördük şükürler olsun” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Kaymakamı, Oktay, Erdoğan’dan, Kore, gazisine, ziyaret:,
Yorumlar
Haber Yazılımı