Beypazarı İlçesinde öğrenciler Karnelerini aldı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
21 Ocak 2022 - Cuma 12:24
 
Beypazarı İlçesinde öğrenciler Karnelerini aldı.
-Beypazarı ilçesinde 2021-2022 Eğitim öğretim dönemi 1. Dönem karne tatili dolaysıyla 10 bin 500 öğrenci karnelerini alarak tatile çıktı.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
Beypazarı İlçesinde öğrenciler Karnelerini aldı.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı ilçesinde 2021-2022 Eğitim öğretim dönemi 1. Dönem karne tatili dolaysıyla 10 bin 500 öğrenci karnelerini alarak tatile çıktı.

2021-2022 Eğitim öğretim 1 dönemin, yani 15 Tatilin başlaması dolayısıyla, Şehit Serkan Çağlayan İlkokulu ile aynı binada eğitim öğretim veren Şehit Samet Üstüner Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine, Kaymakam Oktay Erdoğan, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, Okullarda isimleri yaşatılan şehitlerin anne ve babaları ile bazı aileler katıldı.

Kaymakam Oktay Erdoğan ve Belediye başkanı Tuncer Kaplan, öğrencileri tebrik ederken, kitap okumaları tavsiyesiyle ve iyi tatiller dileğinde bulunurken  bol bol eğlenmelerini istedi.

Ardından burada öğrencilere karneleri verilirken, 1-D sınıfı öğrencileri ilk defa karne almalarının heyecanını yaşarken, bu okul da Eğitim öğretime başlamasının akabinde ilk defa karne dağıtımında bulunuldu.

15 Tatilin ardından öğrenciler 07 Şubat 2022 Pazartesini yeniden Ders başı yapacaklar.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, İlçesinde, öğrenciler, Karnelerini, aldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı