Beypazarı Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazlı Yiğit’ten Belediye başkanına teşekkür ziyareti:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
10 Ağustos 2022 - Çarşamba 13:04
 
Beypazarı Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazlı Yiğit’ten Belediye başkanına teşekkür ziyareti:
-Beypazarı Demirciler ve Sobacılar odası başkanı Fazlı Yiğit, oda başkan yardımcısıyla birlikte Belediye başkanı Tuncer Kaplan’a ziyarette bulundu.
GÜNCEL Haberi
Beypazarı Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazlı Yiğit’ten Belediye başkanına teşekkür ziyareti:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Demirciler ve Sobacılar odası başkanı Fazlı Yiğit, oda başkan yardımcısıyla birlikte Belediye başkanı Tuncer Kaplan’a ziyarette bulundu.

Belediye başkanı Kaplan, Oda başkanı Fazlı Yiğit ve beraberindekileri kabulünde, Demirciler ve Sobacılar odası Başkanı Fazlı Yiğit, ziyaretlerinin belediye tarafından aşağı ve yukarı sanayi sitesi içinde bozuk bulunan caddelerin yapılması, dolayısıyla olduğunu aktardı.

Gerek yukarı sanayi, gerek aşağı sanayi sitesinde, bazı alanların bozuk olduğunu ve esnafın bu konudan rahatsızlık duyduğunu sayın belediye başkanı Tuncer Kaplan’a bir süre öncesi aktardığını belirten Beypazarı Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazlı Yiğit, “sayın başkana hassasiyetleri dolayısıyla teşekkürlerimi sundum. Kendilerine ilettiğimiz iki sanayi bölgesinde cadde üzerindeki bozuk alanlar tamir edilerek giderildi. Esnafımızda bu durumdan memnun kaldı” dedi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan’da, demirciler odası Başkanı ve başkan yardımcısına, kendilerine yaptığı teşekkür ziyareti dolayısıyla, “bizde oda başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz. Beypazarı’nın en ücra köşesinde olan bir çalışmayı bile yakından takip ediyoruz. Sorunları kısa sürede çözmenin çabasındayız” ifadesinde bulundu.

Beypazarı Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazlı Yiğit’ten Belediye başkanı Tuncer Kaplan'a teşekkür ziyareti: - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

,

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Demirciler, ve, Sobacılar, Odası, başkanı, Fazlı, Yiğit’ten, Belediye, başkanına, teşekkür, ziyareti:,
Yorumlar
Haber Yazılımı