Beypazarı Demirciler Odası başkanı Fazıl Yiğit’ten Emniyet Müdürüne ziyaret:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
18 Eylül 2023 - Pazartesi 09:37
 
Beypazarı Demirciler Odası başkanı Fazıl Yiğit’ten Emniyet Müdürüne ziyaret:
-Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir süre öncesi atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
YAŞAM Haberi
Beypazarı Demirciler Odası başkanı Fazıl Yiğit’ten Emniyet Müdürüne ziyaret:

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir süre öncesi atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Beypazarı Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazıl Yiğit, Başkan yardımcısıyla birlikte Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a ziyarette bulunarak, “ilçemize hoş geldiniz, yeni göreviniz hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Demirciler ve Sobacılar odası başkanı Fazıl Yiğit, Emniyet Müdürü Aydına’a, ilçede iki sanayi sitesinin bulunduğunu ve geçen yıl itibariyle buralara çok kapsamlı kamera sistemi kurdurduklarını, gereken Konularda da Emniyet Müdürlüğüne desteklerinin sürdüğünü aktardı.

Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, Demirciler ve Sobacılar Odası başkanı Fazıl Yiğit’in, başkan yardımcısıyla birlikte, kendilerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.

Emniyet Müdürü Aydın, ilçede çok geniş kapsamlı bir uygulama çalışması başlattıklarını ve böylece, ekiplerle her an sahada bulunduğunu, “ben değil, biz anlayışıyla” hizmetleri yürüttüğünü kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, Demirciler, Odası, başkanı, Fazıl, Yiğit’ten, Emniyet, Müdürüne, ziyaret:,
Yorumlar
Haber Yazılımı