Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşı Belediyemizde ağırlıyoruz”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
12 Mayıs 2023 - Cuma 15:24
 
Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşı Belediyemizde ağırlıyoruz”
-Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, çeşitli çevrelerden insanları belediyede ağırladıklarını bildirdi.
GENEL Haberi
Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşı Belediyemizde ağırlıyoruz”

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, çeşitli çevrelerden insanları belediyede ağırladıklarını bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, hiç kimseyi belediyenin kapısından çevirmediklerini ve herkesi kucaklamayı sürdürdüklerini söyledi.

Belediye başkanı olarak vatandaşları kabulünde kendilerine iletmek istediklerini rahatlıkla aktardıklarını anlatan Kaplan, “özellikle, ilçemizin Pazarı Çarşamba günleri olduğundan, Çarşamba günlerini halk günü olarak belirledik. Köyden, kentten mahallelerden gelen vatandaşlar bizimle görüşerek sıkıntılarını ve dertlerini anlatıyorlar. Biz, vatandaş odalık bir çalışma yürütüyoruz. Bu anlamda geri dönüşlerde oluyor. şeklinde konuştu.

Başından beri sosyal belediyecilik yapmaya çalıştıklarına değinen Belediye başkanı Kaplan, şunları kaydetti:

“Belediyemizin tüm birimleri halkın hizmetine açık. Hiç bir birimde iş tıkanması olmaz. Her kim olursa olsun, dinliyoruz. İlgili birim müdürünü de şahısla görüşmemizde, müdüründe dinlemesini sağlıyorum. Ardından işin yapılmasına yada takibine başlıyoruz. Bu yüzden vatandaş, bu çalışmadan oldukça memnun kalıyor.”

Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşı Belediyemizde ağırlıyoruz” - Birlik Haber Ajansı (birlikhaberajansi.com.tr)

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, Belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan:, “vatandaşı, Belediyemizde, ağırlıyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı