Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “ Temmuz ayı toplantımızı yeni binada yapacağız”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
28 Haziran 2021 - Pazartesi 13:43
 
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “ Temmuz ayı toplantımızı yeni binada yapacağız”
-Beypazarı belediyesi tarafından yaptırılan eski itfaiye meydanındaki yeni belediye başkanlık sarayının yapımı tamamlanıyor.
İLÇELER Haberi
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “ Temmuz ayı  toplantımızı yeni binada yapacağız”

BEYPAZARI (YT )-Beypazarı belediyesi tarafından yaptırılan eski itfaiye meydanındaki yeni belediye başkanlık sarayının yapımı tamamlanıyor.

Belediye tarafından yaptırılan, belediye başkanlığı sarayının tamamlanması için gün sayılmaya başlandığı ve temmuz ayı ilk Belediye meclis toplantısının burada yapılacağı kaydedildi.

Toplamda kullanım alanının 11 bin metrekareyi bulduğu yeni belediye binası hakkında  açıklamada bulunan belediye başkanı Tuncer Kaplan, eski itfaiye meydanına yaptırdıkları başkanlık sarayının tamamlanma aşamasında olduğunu ve Temmuz ayı ilk belediye meclis toplantısını da burada yapacaklarını söyledi.

Binanın gereç çevresiyle, gerek iç tefrişat ve donanımıyla ilgili olarak çalışmaların hızla yürütüldüğünü belirten belediye başkanı Kaplan, “Başkentin tarihi ve turistik ilçesi, ilçeye uzun yıllar hizmet verecek Beypazarı Konakları modelinde bir yapıya kavuştu” dedi.

Belediye başkan Kaplan, Tüm belediye birimlerini bünyesinde toplayacak olan yeni belediye başkanlık sarayının alt iki katının Kütüphane olacağı ve diğer katlarında ise Belediyenin çeşitli birimlerinin yer alacağını, yapılacak belediye meclis toplantısının ardından belediye meclis üyelerini yeni binayı gezdireceklerini aktardı.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan:, “, Temmuz, ayı, , toplantımızı, yeni, binada, yapacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı