Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Pazar günleri de boş durmuyoruz”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
06 Kasım 2022 - Pazar 11:42
 
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Pazar günleri de boş durmuyoruz”
-Beypazarı belediyesi, belediye başkanı Tuncer Kaplan’ın Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle toplantı düzenlediğini bildirdi.
KÜLTÜR SANAT Haberi
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Pazar günleri de boş durmuyoruz”

BEYPAZARI (BHA)-Beypazarı belediyesi, belediye başkanı Tuncer Kaplan’ın Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle toplantı düzenlediğini bildirdi.

Belediyede düzenlenen toplantıya, belediye başkanı Tuncer Kaplan, başkanlık ederken, Belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri toplantıya katıldı.

Toplantının ardından Belediye başkanı Tuncer Kaplan, AA muhabirine yaptığı açıklamasında; ilçenin her köşesindeki tarihi yapıların ve kültürel vatlıklarının geleceğe taşınması için canla başla, gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Bertaraf atıkları geri dönüşümü, bitkilerden arıtma tesisi oluşumu gibi, yenilenebilir enerji kaynaklarının harekete geçirilmesi konunda da istişarelerde bulunduklarını anlatan belediye başkanı Kaplan, “Çok verimli bir toplantı yaptık. Belediye başkan yardımcılarımız, birim amirlerimiz, kendilerini ilgilendiren konularda aydınlatmada bulundu. İlçemiz ve geleceğimiz için daha güzel bir Beypazarı için mücadelemizi sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Pazar günleri de boş durmuyoruz” - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan:, “Pazar, günleri, de, boş, durmuyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı