Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Makinalarımız iş başında”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
17 Ocak 2021 - Pazar 16:12
 
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Makinalarımız iş başında”
-Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, kar yağışının başladığı andan itibaren iş makinalarını karla mücadele çalışmasına yönlendirdiklerini bildirdi.
GÜNCEL Haberi
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Makinalarımız iş başında”

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, kar yağışının başladığı andan itibaren iş makinalarını karla mücadele çalışmasına yönlendirdiklerini bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, dün akşam başlayan kar yağışı dolayısıyla iş makinalarını, bizzat fen işlerine gelerek, karla mücadele çalışması için gönderdiklerini söyledi.

Yapılan ve sürdürülen karla mücadele çalışması sonrasında ilçede her mahalleye rahatlıkla ulaşılabildiğine değinen belediye başkanı Kaplan, “Sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen karla mücadele çalışmasını sürdürdük. İlçede ve mahallelerde ulaşılmayan soka kalmadı. Kar temizliğinde bulunduk. Olası yoğun bir kar yağışı için ekiplerimizi hazır bekletiyoruz” dedi.

Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'nda öğleden sonra ilçe merkezinde kar kalmaz iken, yüksek kesimlerde karın etkisinin sürdüğü kaydedildi.

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Beypazarı, belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan:, “Makinalarımız, iş, başında”,
Yorumlar
Haber Yazılımı