Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Depremzedeleri bağrımıza bastık”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
05 Mart 2023 - Pazar 10:05
 
Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Depremzedeleri bağrımıza bastık”
- 7,7 ve 7,6 Kahramanmaraş merkezli Depremler sonrasında Beypazarı İlçesine Deprem bölgesinde gelen binin üzerindeki depremzedeye Belediye desteklerini sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
Belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Depremzedeleri bağrımıza bastık”

BEYPAZARI(YT)- 7,7 ve 7,6 Kahramanmaraş merkezli Depremler sonrasında Beypazarı İlçesine Deprem bölgesinde gelen binin üzerindeki depremzedeye Belediye desteklerini sürdürüyor.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, her fırsatta 2 ya da depremzede ya da 3 depremzede aileyi evlerinde ziyaret ettiklerini söyledi.

İlçeye gelen depremzedelerin ev bulmalarına ve evlere yerleşmelerine yardımcı olduklarını belirten Belediye başkanı Kaplan, “Ekiplerimiz bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyorlar. Boş ev yada binaları ilçe genelinde belirledik. Depremzedeye evini vermek isteyenlerle hemen irtibata geçerek, depremzedeyi eve yerleştiriyoruz ”dedi.

1000 üzerinde depremzedenin Beypazarı İlçesine gelerek yaşamlarını sürdürmeye başladıklarına değinen Belediye başkanı Tuncer Kaplan, şunları kaydetti:

“Depremzede kardeşlerimize, Beypazarı olarak elbirliği içinde sahip çıkıyoruz. Ziyaretlerinde bulunuyoruz. Evlerinde ziyaretlerimizde eksikliğini gördüğümüz yada tesbit ettiğimiz eksiklikleri gidermenin çabasındayız. Belediye sosyal İşler müdürlüğümüz bu anlamda hemen harekete geçerek ilgili ailenin eksikliklerini gideriyor. Bu sorunların üstesinde elbirliği içinde geleceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan:, “Depremzedeleri, bağrımıza, bastık”,
Yorumlar
Haber Yazılımı