Belediye başkanı Kaplan. “Ramazan bereketiyle geldi"
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
25 Nisan 2021 - Pazar 10:03
 
Belediye başkanı Kaplan. “Ramazan bereketiyle geldi"
-Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, belediye olarak yaptıkları çalışmalar kapsamında Ramazan ayının başından beri, her gün 3 bin kişinin sofrasına sıcak yemek götürdüklerini bildirdi.
GÜNCEL Haberi
Belediye başkanı Kaplan. “Ramazan bereketiyle geldi

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, belediye olarak yaptıkları çalışmalar kapsamında ramazan ayının başından beri, her gün 3 bin kişinin sofrasına sıcak yemek götürdüklerini bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye aş evinde pişirilen 3 çeşit yemek ilçede her gün 3 bin kişiye ulaştırıldığını söyledi.

Büyük bir titizlik içinde yaptıkları çalışmalarla Ramazan ayında yardıma muhtaç kişi ve ailelere sıcak sıcak yemeklerin ulaştırıldığını anlatan Kaplan, Dün akşam yemek dağıtımına kendisinin de katıldığını ve sıcak yemekleri vatandaşlara ulaştırdıklarını belirtti.

Ekiplerin, her akşam sefertasları ile 3 çeşit yemeği iftar öncesinde vatandaşın evlerine ulaştırmak üzere yoğun bir çalışma yaptıklarına değinen Kaplan, şunları kaydetti:

“Kapıları çalışıyoruz ve dolu sefertaslarını verirken bir yandan da boş olan sefertaslarını geri alıyoruz. Kapısını çaldığımız her vatandaşımıza, İyi ramazanlar dileğinde bulunuyoruz. Vatandaş, gerçekten çok seviniyor. Biz bu uygulamamızı Ramazan ayı boyunca sürdüreceğiz. Biz varız ve yanınızdayız diyoruz. Dediğimiz gibi, sosyal belediyeciliğin gereğini yerine getiriyoruz ve ramazanda paylaşmayı sürdürüyoruz.”

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Belediye, başkanı, Kaplan., “Ramazan, bereketiyle, geldi", ,
Yorumlar
Haber Yazılımı