Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'na turist ilgisi
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
03 Eylül 2022 - Cumartesi 09:17
 
Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'na turist ilgisi
-Başkentin yanı başında bulunan ve Tarihi konakları ve doğal güzelliği ile insanları kendine çeken Beypazarı ilçesi, Türkiye’nin her köşesinden turist alıyor.
YAŞAM Haberi
Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'na turist ilgisi

 

BEYPAZARI (YT)- Başkentin yanı başında bulunan ve Tarihi konakları ve doğal güzelliği ile insanları kendine çeken Beypazarı ilçesi, Türkiye’nin her köşesinden turist alıyor.

Beypazarı Turizmini Geliştirme ve Kültürünü Yaşatma Derneği başkanlığı yetkilileri, her fırsatta Beypazarı'nın güzelliklerinin kamuoyuna yansıtılması ve tanıtılması yönünde çaba gösterdiklerini kaydederek, bu girişim ve çabalarımız sonucu Beypazarı ilçesine gelen turist sayısında geçen yıllara göre önemli sağlandığını aktardı.

Ağustos ayında oldukça turist aldıklarına değinen Beypazarı Turizmini geliştirme ve Kültürünü yaşatma Derneği, yönetim kurulu üyeleri “şu sıcak günlerde bile önemli ölçüde turist geliyor. Beypazarı'na gezmeye gelen, gerek yerli gerek yabacı turistler olsun buradan memnun ayrılıyorlar. Bizler, ilçeye gelen insanlara, turistlere güler yüzlü ve samimi davranıyoruz” denildi.

Beypazarı’nın çıktığımız ay ve içinde bulunduğumuz Eylül ayının başları olması dolayısıyla oldukça turist aldığına değinen Turizm Derneği yetkilileri, “bunun giderek daha da artacağını düşünüyoruz. Misafirimiz dediğimiz turistlerimiz, Beypazarı'nı tercih ediyorlarsa, bizlerde bu insanlara Beypazarı ayrıcalığını ve damak tadını, görselliğini velhasıl güzelliğini sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Başkentin, tarihi, ve, turistik, ilçesi, Beypazarı'na, turist, ilgisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı