Başkentin Beypazarı İlçesi, Sakin bir Yılbaşı ve Cuma geçirdi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
01 Ocak 2021 - Cuma 14:36
 
Başkentin Beypazarı İlçesi, Sakin bir Yılbaşı ve Cuma geçirdi.
-Başkentin Beypazarı İlçesinde yılbaşı akşamı çok sakin geçerken, Emniyet güçleri denetimleri elden bırakmadı.
ASAYİŞ Haberi
Başkentin Beypazarı İlçesi, Sakin bir Yılbaşı ve Cuma geçirdi.

BEYPAZARI (YT)-01.01.2021-Başkentin Beypazarı İlçesinde yılbaşı akşamı çok sakin geçerken, Emniyet güçleri denetimleri elden bırakmadı.

Bugünde öğlen Cuma namazı için Camiye gelenler, Cuma namazını huşu içinde kılarken, Cuma namazının ardından vatandaşlar sessiz sedasız evlerine çekildi.

Ekmek fırınlarında Hummalı bir çalışma sürüyor:

80 Saati bulan Sokağa çıkma yasağı süresince vatandaşlara ekmek yetiştirmeye çalışan fırınlar, dur durak bilmeden çalışıyorlar.

Emniyet güçleri devriye gezilerini sürdürürken, sokakta gördüğü kişi ve araçları durdurmalarının ardından evrak sorgulaması ve kimlik sorgulaması yaparak, vatandaş ta dışarı çıkma belgesini göstermesinin akabinde işine gidiyor.

Turan Aydın, adlı vatandaş, Cuma namazı, için sokağa çıktığını ve evine en yakın bulunan Fatih Camisine gelerek Cuma namazını kılıp evine gideceğini söyledi.

Devlet Hastanesi yolu ve Acil servisi boştu:

Sokağa çıkma yasağının sürdüğü bu günlerde Beypazarı Devlet hastanesi acil servisi de çok sakin bir gece geçirirken, yollarda boş kaldı.

Yılbaşı dolaysıyla ilçede bir tek bile Rezervasyon yapılmadı:

Başkentin tarihi ve turistik ilçesinde normal şartlarda Yılbaşı doluluğu yaşandığı belirtilirken, bu yıl konak pansiyonlarda ve otellerde bir tek rezervasyon yapılmadı.

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: Başkentin, Beypazarı, İlçesi,, Sakin, bir, Yılbaşı, ve, Cuma, geçirdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı