Başkent Muhtarlar federasyonu,ilk yönetim kurulu toplantısını Beypazarı İlçesinde yaptı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
28 Mart 2021 - Pazar 13:17 Bu haber 2207 kez okundu
 
Başkent Muhtarlar federasyonu,ilk yönetim kurulu toplantısını Beypazarı İlçesinde yaptı.
-Başkent Muhtarlar Federasyonu başkanlığı, geçtiğimiz günlerde yaptığı kongresinin ardından ilk defa, görev dağılım ve yönetim kurulu toplantısını Beypazarı ilçesinde yaptı.
- Haberi
Başkent Muhtarlar federasyonu,ilk yönetim kurulu toplantısını Beypazarı İlçesinde yaptı.

BEYPAZARI (YT)-Başkent Muhtarlar Federasyonu başkanlığı, geçtiğimiz günlerde yaptığı kongresinin ardından ilk defa, görev dağılım ve yönetim kurulu toplantısını Beypazarı ilçesinde yaptı.

Başkent Muhtarlar federasyonu başkanlığına getirilen Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, halk evinde Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan tarafından muhtarlara kahvaltı verildiğini ve kahvaltının ardından, görev dağılımı yaptıklarını söyledi.

Başkentin 24 ilçesinde ve Ankara merkezden gelen değerli muhtarlara Beypazarı İlçesinde tarihe bir yolculuk yaptırmayı planladıklarını belirten Başkent Muhtarlar Federasyonu başkanı Muammer Köksal, “Başkent murtalar federasyonu olarak ilk toplantımızı, Beypazarı ilçesinde düzenledik. Beypazarı’nı görmemiş ve gezmemiş muhtarlarımız var. Muhtarlarımıza tarihe bir yolculuk yaptırmaya, yani ilçenin tarihi mekânlarını, tarihi kalıntılarını, tarihi konaklarını, hanlarını, hamamlarını gezdirmeye çalıştık.”  Dedi.

Federasyon olarak her yönetim kurulu toplantını bir başka ilçede yapacaklarını vurgulayan, Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel başkanı Muammer Köksal, “oraları da tanıma fırsatı bulunacağız. Biz muhtarlar olarak, köyümüzü, mahallemizi, ilçemizi, beldemizi iyi tanımak zorundayız” diye konuştu.

Toplantıya katılan Ankara’nın kadın muhtarlarından Kent-Koop mahalle muhtarı Şükran Ayaz, Turgut Özal Mahallesi muhtarı Suna Sezer, Etimesgut Ahimesut Mahalle muhtarı Aynur Çanakçı ve Sevim Özdemir, adlı muhtarlar, Beypazarı İlçesini çok beğendiklerini ve böylesi yerlerin gerçekten görülmesi gerektiğini, düzenlenen toplantı dolayısıyla Beypazarı ilçesini de görme fırsatı bulduklarını kaydettiler.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Başkent, Muhtarlar, federasyonu,ilk, yönetim, kurulu, toplantısını, Beypazarı, İlçesinde, yaptı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı