AK Parti ve MHP İlçe Başkanları bir aya geldi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
10 Aralık 2020 - Perşembe 09:59
 
AK Parti ve MHP İlçe Başkanları bir aya geldi.
-MHP Beypazarı ve Nallıhan ilçe Başkanları ve AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı istişarelerde bulunmak üzere MHP Beypazarı İlçe başkanlığında bir araya geldi.
SİYASET Haberi
AK Parti ve MHP İlçe Başkanları bir aya geldi.

BEYPAZARI (YT)- MHP Beypazarı ve Nallıhan ilçe Başkanları ve AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı istişarelerde bulunmak üzere MHP Beypazarı İlçe başkanlığında bir araya geldi.

MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, MHP Nallıhan İlçe Başkanı İlker Oymaağaç, AK Parti Beypazarı ilçe başkanı Mehmet Gökgöz, her iki ilçenin sorunlarının ele alındığı konuları görüşmek ve istişarelerde bulunmak üzere MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, başkanlığında parti binasında bir araya ageldi.

İlçe Başkanları bir araya gelmelerinin ardından, tarihi İpekyolu üzerinde bulunan ilçelerden olan Beypazarı ve Nallıhan İlçesinin sorunlarının ortak olduğu ve sorunların çözümü için birlikte hareket ederek, hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesi için birlikte hareket edeceklerini kaydettiler.

MHP Nallıhan İlçe başkanı İlker Oymaağaç, Beypazarı ilçesine gelerek, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek, çeşitli konuları ele alarak görüştüklerini söyledi.

Cumhur ittifakı kapsamında her iki parti ilçe Başkanlarının bir araya gelmesi ve istişarelerde bulunmalarının yerinde bir karar olduğuna değinen MHP Nallıhan İlçe Başkanı İlker Oymaağaç, şunları kaydetti:

“MHP Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Erdoğan Orhan Beyin ev sahipliğinde bir araya geldik. Gerçekten çok verimli bir görüşme oldu. AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz beye ve MHP Beypazarı İlçe Başkanımız Sayın Erdoğan beye teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Kaynak: (YT) - Yaşar TONBAK Editör:
Etiketler: AK, Parti, ve, MHP, İlçe, Başkanları, bir, aya, geldi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı