8 Mart Dünya kadınlar Günü dolayısıyla “Öze dönüş” konferansı düzenlendi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
08 Mart 2022 - Salı 15:09
 
8 Mart Dünya kadınlar Günü dolayısıyla “Öze dönüş” konferansı düzenlendi.
-Beypazarı belediyesi tarafından 8 Mart Dünya kadınlar günü dolaysıyla, Mustafa Cankara Kongre ve Kültür merkezinde konferans düzenlendi.
DÜNYA Haberi
8 Mart Dünya kadınlar Günü dolayısıyla “Öze dönüş” konferansı düzenlendi.

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı belediyesi tarafından 8 Mart Dünya kadınlar günü dolaysıyla, Mustafa Cankara Kongre ve Kültür merkezinde konferans düzenlendi.

Düzenlenen Konferansa Belediye başkanı Tuncer Kaplan, AK Parti İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, Belediye başkan yardımcısı Osman Karedede, Emniyet Müdürü metin Demirci, AK Parti kadın kolları başkanı Sabriye Yılmaz ile birlikte çok sayıda kadın katıldı.

Araştırmacı yazar Abdurrahman Uzun’un konuşmacı olarak katıldığı konferansın ana teması olarak” “Öze Dönüş” konusu işlendi.

Yazar, konferansta bir konu üzerinde dururken, insanlarda “öze dönmenin” önemine vurgu yaptı ve bu konunun önemli olduğunu kaydetti.

Konferansın ardından Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Yazara çiçek verirken, yaptığı güzel konuşması içinde teşekkürlerini sundu.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan 8 Mart Dünya kadınlar günü dolaysıyla tüm kadınların 8 Mart dünya kadınlar gününü kutlarken, bütün kadınlar adına da sahne eşine çiçek takdim etti.

 

.

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: 8, Mart, Dünya, kadınlar, Günü, dolayısıyla, “Öze, dönüş”, konferansı, düzenlendi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı