24 Kasım Öğretmenler Günü Beypazarı İlçesinde düzenlenen Törenle Kutlandı
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
24 Kasım 2022 - Perşembe 14:55
 
24 Kasım Öğretmenler Günü Beypazarı İlçesinde düzenlenen Törenle Kutlandı
-24 Kasım Öğretmenler günü; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında Millet Mektepleri Başöğretmenliği kabul ettikleri tarih olan 24 Kasım öğretmenler günü olarak kutlandı.
GÜNCEL Haberi
24 Kasım Öğretmenler Günü Beypazarı İlçesinde düzenlenen Törenle Kutlandı

BEYPAZARI (YT) – 24 Kasım Öğretmenler günü; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında Millet Mektepleri Başöğretmenliği kabul ettikleri tarih olan 24 Kasım öğretmenler günü olarak kutlandı.

24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle, bu gün ilk olarak 15 Temmuz Demokrasi meydanında Atatürk anıtına, İlçe Milli Eğitim müdürü Cengiz Yılmaz,  şube müdürleriyle birlikte çelenk koydu ve saygısı duruşunda bulunuldu.

Salondaki Tören:

Belediyenin Mustafa Cankara Kongre ve Kültür merkezinde devam eden kutlamalara Beypazarı Kaymakamlığına vekâlet eden Ayaş Kaymakamı Muharrem Eligül, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Büyükbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz, bazı kurum müdürleri ve okul müdürleriyle birlikte yıl içinde emekli olan ve şeref madalyası takdim edilecek öğretmenlerle birlikte, adaylığı kalmış öğretmenler katıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Beypazarı İlçesinde düzenlenen Törenle Kutlandı - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: 24, Kasım, Öğretmenler, Günü, Beypazarı, İlçesinde, düzenlenen, Törenle, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı