Beypazarı'nda Haberin Güvenilir ve Doğru adresi
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Astroloji

 

 

 
Akrep (27.11.2022)
Stresinizi doğru yönetmelisiniz. Bunu başardığınızda hem çalışmalarınızı daha verimli şekilde yapacak hem de çevrenizle olan ilişkiniz zarar görmeyecektir. İşinizi etkileyen durumların ne olduğunu tespit edin ve bugün çözüm odaklı ilerlemeye çalışın.
 
Aslan (27.11.2022)
Daha düzenli ve işlevsel bir yaşam şekli kurmak isteyebilirsiniz. Ev içindeki düzenlemelerden ziyade uyku saatleriniz, beslenme programınız ve gün içindeki işler için zaman planlamasıyla ilgilenmeniz daha etkili olacaktır. Çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan diyaloglar dikkat çekebilir.
 
Balık (27.11.2022)
Çevrenizden göreceğiniz bazı destekler ve emeklerinizin karşılıkları yükselişinizi hızlandırabilir. Ortaklı işler ve yatırımlarla ilgili konularda yaşadıklarınız, size nasıl ilerlemeniz gerektiğini daha iyi gösterecektir. Uygulamaya geçmek ve elle tutulur sonuçlar almak istiyorsunuz.
 
Başak (27.11.2022)
Önceliklerinizi hayatınızın gerekliliklerine göre belirliyorsunuz. Kendinize bir zaman telafisi yapabilirsiniz. Geleceğe dönük işler ve görüşmelerle bugünü geçirmek, size zor gelen ya da bilmediğiniz yönlerinizi kolaylaştırabilir.
 
Boğa (27.11.2022)
Bütçenizin elverdiği ölçüde hem eğitiminiz hem de kişisel zevkleriniz için harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle vakit geçirmek size iyi gelecektir. Kendi içinizde çözmeye çalıştığınız, hayatınıza dahil etmekte zorlandığınız konularda destekler bulabilirsiniz.
 
İkizler (27.11.2022)
İşinize ek olarak yürüttüğünüz çalışmalardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Maddi beklentilerinizin size ulaşması kendi standartlarınız ve planlarınızı yükseltmek adına size yol gösterebilir. Daha önce neden yapamadığınızı düşündüğünüz işlerde, gereken motivasyonu ve imkanı bulamadığınızı fark edebilirsiniz.
 
Koç (27.11.2022)
Problemleri ve hataları büyütmek yerine bunlara neden olan durumları araştırmalısınız. Asıl görevinizin problem çözmek kadar problem oluşturmayacak şekilde hazırlık yapmak olduğunu unutmayın. Bugünü işlerinizi tamamlamaya ve katılacağınız etkinliklerde rolünüzü bilerek hareket etmeye ayırın.
 
Kova (27.11.2022)
Sizin dışınızda gelişen durumlara verdiğiniz tepkileri iyi ölçmelisiniz. Hayatta her şeyi kontrol altında tutamayacağını ya da beklentilerinize göre yaşayamayacağınızı kabullenin. Kendinize eziyet etmek yerine bu durumlar karşısında neler yapabileceğinize dair b planları hazırlayabilirsiniz.
 
Oğlak (27.11.2022)
Hayatınızın dağınıklıklarını toplamak isteyebilirsiniz. Beklentilerinize göre hareket etmek size istediğiniz sonucu verecektir. Bu da motivasyonunuzu yükselteceği için işlerinize odaklanmanız daha kolay olabilir.
 
Terazi (27.11.2022)
Ev halkının ilgi isteği, birbirinize olan ihtiyacınız gündeme gelebilir. Bunu yeterince yansıtamadığınıza dair eleştiriler aldığınızda öfkeyle yanıt vermek yerine anlamayı seçmelisiniz. Aile içindeki para, borç, alacak verecek gibi konular dolayısıyla bazı hesaplamalar yapabilirsiniz.
 
Yay (27.11.2022)
Yediklerinizin bedeninizde bıraktığı olumlu ve olumsuz izleri değerlendirmelisiniz. Kendinize bile isteye zarar vermemek için beslenmenizi kontrol altına almalısınız. Sağlıklı, faydalı ve gerektiği kadar tüketim yapmak mide sorunlarınızı en aza indirebilir.
 
Yengeç (27.11.2022)
Bir arada olduğunuz ve ortak işler yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki duygusal çekimler gündeminiz olabilir. Bir adım atmak, hayatınıza bir yenilik getirmek adına duygularınızı doğru kelimelerle ve doğru üslupla ifade etmelisiniz. Tedirginliklerinizi geri planda tutmanızda fayda var.

 

 

 

Haber Yazılımı